Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Co zrobić aby nie stracić mieszkania za długi?

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Potek 2 lata, 2 miesiące temu.

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #404 Odpowiedz

  MartaM

  Jak uchronić się przed licytacją nieruchomości za długi?

  #468 Odpowiedz

  Słodki Młodzieniec

  W jaki sposób to złożyć i na co się powołać? Czy skorzystać z firmy oddłużającej? Patrzyłem opinie o firmach oddłużeniowych. Czy Pani jest w stanie coś polecić?

  #469 Odpowiedz

  otello__1

  Można oszacowanie zaskarżyć. co umożliwi odsunięcie w czasie licytacji.

  #470 Odpowiedz

  anioleczek

  Mi skargę na opis i oszacowanie robili z Conectum Finanse. Udało się odsunąć w czasie licytację o rok, a teraz o kolejne 3 miesiące. Szukam dzięki nim pożyczki pod zastaw, żeby spłacić wszystkie długi. Polecam ich!

  #467 Odpowiedz

  Lila

  Wycena biegłego zazwyczaj jest zaniżona. Warto zweryfikować kwotę wyceny – możliwe jest przed licytacją złożenie skargi na opis i oszacowanie.

  #465 Odpowiedz

  Percival

  A co z opisem i oszacowaniem. wycena biegłego do wartości realnej – jaka różnica?

  #990 Odpowiedz

  Potek

  Nawet jeżeli nieruchomość zostanie sprzedana w drodze licytacji, i stracimy prawo do lokalu żądnie opuszczenia lokalu jest możliwe w oparciu o wyrok eksmisyjny. Komornik musi wstrzymać procedurę opróżniania mieszkania, jeżeli dłużnik nie posiada prawa do lokalu socjalnego lub zamiennego.

  #989 Odpowiedz

  johnyb

  Jeżeli komornik wszczął proces egzekucji z nieruchomości można wnosić o przesunięcie terminu opisu i oszacowania. Można również po otrzymaniu operatu nie zgodzić się z nim przed sądem, przedstawić własna wycenę. W przypadku gdy jednak dojdzie do licytacji i będzie chętny do zakupu mamy prawo złożyć zażalenie na przybicie.

  #466 Odpowiedz

  mordaty

  Mi się wydaje, że zaniżyli mi wartość nieruchomości. Da się coś zrobić? Chcę uratować mieszkanie!! Blagam pomocy!!!

  #988 Odpowiedz

  dragon57

  Wszystko zależy na jakim etapie jest sprawa. Przed etapem sądowym czy po? Jak przed to trzeba dogadywać się z wierzycielem. W przypadku bezskutecznych negocjacji i otrzymania nakazu zapłaty należy wnieść sprzeciw z dobrym uzasadnieniem. W przypadku wszczęcia postępowania egzekucyjnego przez komornika, należy wykorzystać wszelkie należne narzędzia aby opóźnić lub odsunąć w czasie licytację.

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
Odpowiedz do: Co zrobić aby nie stracić mieszkania za długi?
Twoje informacje
38 − = 28

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Co zrobić aby nie stracić mieszkania za długi? Otagowane: licytacja nieruchomości, oddłużanie nieruchomości Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Potek 2 lata, 2 miesiące temu. Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10) Autor Wpisy Maj 2, 2016 o 8:24...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.