Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Oddłużanie Opinie Conectum opinie. Jakie macie zdanie o Conectum?

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Krystyna 1 rok temu.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #617 Odpowiedz

  frodka

  Conectum opinie. Jakie są Wasze opinie dotyczące właśnie tej firmy? Szukam kredytu oddłużeniowego i natknęłam się na ofertę Conectum. Ktoś dostał od nich kredyt? Ile się czeka i jakie są warunki? Dodam, że posiadam zadłużenia w chwilówkach, Profi Credit, Provident i wiele innych.

  #620 Odpowiedz

  Kefir

  Jeśli chodzi o kredyt, to rzeczywiście udzielają pod zastaw nieruchomości. Prywatnie lub bankowo. Ja niestety nie załapałam się na bankowe, bo komornik, ale dostałam 180tys. zł na spłatę wszystkich długów. Warunki przeciętne, ale nigdzie indziej nie mogłam dostać aż tyle. Udzielenie trwa około 7 dni, jeśli zbierzesz dokumenty.

  #622 Odpowiedz

  AliAs

  Oni nie udzielają kredytów. Mają inwestorów, którzy udzielają pożyczek pod zastaw. Jeśli chodzi o pożyczki bankowe to są pośrednikiem z możliwościami w bankach.

  #625 Odpowiedz

  AliAs

  Do #frodka jeśli nie masz komornika próbuj na kredyt w banku. Przy niewielkich zaległościach powinno się udać. Jeśli natomiast są poważne zaległości lub komornik to tylko pozabankowo. Oczywiście zgadzaj się tylko na spłatę całości zadłużenia. Bo inwestor wpisuje się w Księgę Wieczystą.

  #630 Odpowiedz

  frodka

  Ile czekaliście na przyznanie pożyczki? Jakie dokumenty są potrzebne? Czy to wszystko jest bezpieczne?

  #632 Odpowiedz

  Aproxymat

  Dla mnie zaletą ich pożyczki jest to, że po prostu ją udzielili, starałem się w kilku miejscach. Działają profesjonalnie, wszystko od początku jest wyjaśnione. Natomiast wada to czas oczekiwania. Ja czekałem ponad 10 dni. Ogólnie trudno jednoznacznie ich ocenić – spłacają wszystkie długi czyszczą księgę wieczystą. Dla dłużnika nie liczy się koszt pożyczki, tylko aby ją dostać. Pozdrawiam.

  #651 Odpowiedz

  Somebody

  Po raz pierwszy korzystałem z pożyczki pod zastaw nieruchomości z Conectum Finanse. Oferta zgodna z opisem, doradca pomocny i dostępny pod telefonem 5 dni w tygodniu po 8 godzin. Dalsza współpraca tylko z tą firmą. Polecam pożyczkę pod zastaw szczególnie, że wbrew obiegowej opinii koszty pożyczki nie są wcale takie wysokie.

  #8064 Odpowiedz

  Krystyna

  Jakie są koszty? Oprocentowanie? Kiedy wypłacają?

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
Odpowiedz do: Conectum opinie. Jakie macie zdanie o Conectum?
Twoje informacje
÷ 1 = 7

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Oddłużanie Opinie › Conectum opinie. Jakie macie zdanie o Conectum? Otagowane: Conectum opinie, Kredyt oddłużeniowy Conectum Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Krystyna 1 rok temu. Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8) Autor Wpisy Maj 28, 2016 o...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.