Główna Forum Kredyty bankowe Gdzie po kredyt dla zadłużonych w 2017?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Zyggi 6 dni, 2 godziny temu.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #3137 Odpowiedz

Femyt

Witam,

poszukuję kredytu dla zadłużonych w bankach w 2017r. Czy może ktoś ma jakieś sugestie albo sam był w takiej sytuacji? Opiszę szczegółowo moją sytuację, jeśli któś podejmie się załatwienia kredytu.

#8284 Odpowiedz

Sylwia

Witam

Prosza Państwo o pomoc na forum.
    Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytów i pożyczek dla osób zadlużonych również z zajęciem komorniczym. Pomagamy rownież w sytuacjach które wydają się być bez wyjścia dzięki oddluzaniu i skutecznym negocjacią z wierzycielami.

#8305 Odpowiedz

Katarzyna

Potrzebuję pozyczki przy wpisach w bazach i opóźnieniach w płatnościach.Czy to w ogóle możliwe?

#8323 Odpowiedz

Pawel

Potrzebuje pomocy,dostalem oferte z firmy windykacyjnej,ze jesli wplace 7tys zl dlugu,to anuluja mi reszte,3950zl.
    Potrzebuje pozyczki,posiadam dochod-pracuje 1500zl/miesiecznie.
    Moze pani jakos pomoc?
    Widnieje w BIG i KRD

#8381 Odpowiedz

paulla

potrzebuje pożyczki 15tyś na splate innych zobowiązań. mam komornika na karku. bardzo proszę o pomoc.

#8392 Odpowiedz

Zyggi

@paulla – Gdzie masz długi? Czy to 15tys. zł pokryje je wszystkie? Masz dochód? W jakiej kwocie?

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Gdzie po kredyt dla zadłużonych w 2017?
Twoje informacje

55 − 48 =

Główna › Forum › Kredyty bankowe › Gdzie po kredyt dla zadłużonych w 2017? Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Zyggi 6 dni, 2 godziny temu. Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6) Autor Wpisy Lipiec 14, 2017 o 7:51 am #3137 Odpowiedz Femyt Witam, poszukuję kredytu dla zadłużonych...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.