Główna Forum Kredyty bankowe Gdzie pożyczka gotówkowa dla zadłużonych?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  icta 8 miesiące, 2 tygodnie temu.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #396 Odpowiedz

  Sceptyczka

  Pilnie poszukuję pożyczki gotówkowej lub kredytu na spłatę zadłużeń. Czy są banki, które takiej udzielą?

  #457 Odpowiedz

  miisioo

  Moim zdaniem jeśli nie jesteś w stanie płacić zadłużenia masz komornika to pewnie i tak nie obędzie się bez licytacji. Mam taki sam przypadek.
  Może taka pożyczka nie jest do końca etyczna, ale jest jedynym wyjściem dającym przynajmniej rok spokojnego snu.

  Możesz zdradzić z jakiej firmy korzystałeś?

  Pozdrawiam, Maja

  #456 Odpowiedz

  aniołkówna

  Czy w moim przypadku jedynym wyjściem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości?
  Mam do oddania ponad 300tys. zł i komornika od kilku lat. Pobiera mi 1500 zł. Już nie daję rady. A ostatnio szukając pomocy w oddłużaniu dowiedziałem się od jednej z firm, że może spłacić wszystkie moje długi taką pożyczką.

  Proszę o informację czy to bezpieczne i czy ktoś korzystał z takiej pomocy?
  Eryk.

  #8525 Odpowiedz

  icta

  Jeśli ktoś znajduje się w stanie niewypłacalności, proponuję umorzyć wszystkie długi w ramach upadłości konsumenckiej. Jest to tak naprawdę jedyna droga do umorzenia wszystkich zobowiązań, których dłużnik nie jest w stanie spłacić. Nie ma innej drogi poza spłatą, albo umorzeniem części zobowiązań w ramach układu z wierzycielami. Z dniem ogłoszenia upadłości dłużnik uzyskuje odprężenie albowiem żaden z wierzycieli nie może już windykować dłużnika. Wierzytelności mogą co najwyżej zostać zgłoszone do masy upadłości. Wszystkie postępowania egzekucyjne zostają zawieszone i umorzone z mocy prawa. Na zakończenie postępowania dłużnik zostaje oddłużony ze wszystkich długów. Dłużnik nie musi posiadać żadnego majątku, a wszystkie koszty w takim wypadku pokrywane są ze skarbu państwa. Jest to najprostsza droga do rozpoczęcia nowego życia. Jeżeli są Państwo zainteresowani upadłością konsumencką proszę skontaktować się z nami. W przypadku wątpliwości, które pewnie się pojawiają, albo innych pytań również zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Twój kontakt.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Gdzie pożyczka gotówkowa dla zadłużonych?
Twoje informacje
64 ÷ 8 =

Główna › Forum › Kredyty bankowe › Gdzie pożyczka gotówkowa dla zadłużonych? Otagowane: kredyt dla zadłużonych, pożyczka dla zadłużonych Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  icta 8 miesiące, 2 tygodnie temu. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4) Autor Wpisy Maj 2, 2016 o 8:16 am #396 Odpowiedz Sceptyczka Pilnie poszukuję...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.