Główna Forum Dyskusje ogólne Gotówkomaty w metrze?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  MaxwellMataska 2 lata, 3 miesiące temu.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #636 Odpowiedz

  Anusia

  Jak działają gotówkomaty w matrze? Ktoś korzystał? Jaka jest przyznawalność? Ktoś w ogóle o nich słyszał? Dziękuję z góry za odpowiedzi 😉

  #826 Odpowiedz

  Abak

  Gotówkomaty funkcjonują od jakiegoś czasu. Dostępne są m.in w centrach handlowych, stacjach kolejowych. Osoba chcąca uzyskać w ten sposób pożyczkę identyfikowana jest poprzez skan dowodu osobistego oraz zdjęcia, które służy porównaniu ze zdjęciem w dowodzie. Cała procedura weryfikacji klienta i wydawania decyzji trwa kilkanaście minut. Po weryfikacji wniosku użytkownik otrzymuje kod sms’em, który umożliwia odbiór gotówki. Spłaty zobowiązania dokonuje się przelewem na numer podany na wydruku potwierdzającym udzielenie pożyczki oraz jej wysokość. Koszt pożyczki zaciągnięcie w gotówkomacie nie różni się od tego dla pożyczki przyznanej online.

  #827 Odpowiedz

  Minio12

  Jaka firma pożyczkowa udziela tych pożyczek?

  #828 Odpowiedz

  MaxwellMataska

  Pożyczkodawca jest firma Vivus, która rozszerza „pole” działalności o nowe formy tj. kioski Ruch, sklepy spożywcze i właśnie m.in. pożyczkomaty. Pożyczek miał też udzielać Provident.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Gotówkomaty w metrze?
Twoje informacje
1 × = 2

Główna › Forum › Dyskusje ogólne › Gotówkomaty w metrze? Otagowane: Gotówkomaty, Gotówkomaty w metrze Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  MaxwellMataska 2 lata, 3 miesiące temu. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4) Autor Wpisy Maj 28, 2016 o 12:11 pm #636 Odpowiedz Anusia Jak działają gotówkomaty w matrze? Ktoś...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.