Główna Forum Kredyty hipoteczne Jaki bank ma najlepszy kredyt hipoteczny w 2016r. ?

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Aurora 2 lata, 2 miesiące temu.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #540 Odpowiedz

  Pantera

  Rada – nigdy nie skupiajcie się na jednej ofercie, lepiej porównać większą ich ilość, wtedy macie ogląd na koszty, które jednak w dalszym ciągu są różne dla poszczególnych ofert.

  #541 Odpowiedz

  anja

  Na pewno należy zacząć od tego, czy i jakim wkładem własnym dysponujemy. Jeżeli jest on na poziomie 20 % to polecam Bank BPH. Do wkładu własnego zaliczamy działkę, którą klient posiada, materiały zgromadzone do budowy domu lub środki na rachunkach bankowych.

  #542 Odpowiedz

  Aneczka

  Jeżeli ktoś chce wziąć kredyt to najlepiej sam niech się uda do banków, absolutnie bez pośredników! Zrezygnowaliśmy z pośrednika i sami wysyłaliśmy formularze z prośbą o kontakt do banków. Oddzwaniali do nas z ofertą i w końcu wybraliśmy ING.

  #531 Odpowiedz

  Azmadan

  Wreszcie dojrzałem do tego, żeby zakupić własne mieszkanie. Mam odłożone 150 tys zł. Sądzę, że będę potrzebował jeszcze jakieś 350 tys zł. Właśnie na taką kwotę chcę wziąć kredyt hipoteczny. Mam zdolność kredytową zatem nie przewiduję problemów z uzyskaniem kredytu. Nurtuje mnie pytanie gdzie najtaniej dostanę kredyt hipoteczny ?
  Co proponujecie ?

  #534 Odpowiedz

  MizeriaOne

  Bez poznania Twojej sytuacji materialnej, informacji nt. samej inwestycji nie da się określić banku, który będzie najlepszy. Podaj szczegóły.

  #537 Odpowiedz

  Kruczek

  Wybór hipoteki i odpowiedniego banku zależy od wielu rzeczy.
  Mi np. jak dobierali kredyt w conectum finanse to ustalali najpierw zdolność kredytową, stan majątkowy (wszystko było ok jak u Ciebie) ale też musiałam się zadeklarować czy wolę dać większy wkład własny i mniej rat, albo więcej rat na więcej lat ale mniejszych, albo np. jak ktoś ma mały wkład własny to też jest inaczej.
  Zamiast na forum odezwij się do kogoś, kto sie na tym zna.

  #533 Odpowiedz

  CoRRi

  nie da się tak jednoznacznie określić tego co chcesz. Teraz kredyt hipoteczny to wiele dodatkowych czynników i wymogów – a to wymóg korzystania z karty kredytowej, a to ubezpieczenie, to tamto. Banki oszalały na tym punkcie. Podejrzewam, ze jednak będziesz musiał przejść się po bankach i samemu porównywać oferty. Ewentualnie poszukaj po pośrednikach, którzy podpowiedzą i pójść do banku 😀 Żart 🙂

  #1015 Odpowiedz

  Aurora

  Im niższe oprocentowanie, tym tańszy kredyt. I bardzo istotna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania .Trzeba uważać bo oprócz wymaganego przez banki 15 procentowego wkładu własnego, dodatkowo dochodzą opłaty z własnej kieszeni tj. prowizja, podatek czy koszty notariusza.
  Tam gdzie niższe oprocentowanie to z reguły wyższa marża. Aby wyliczyć rzeczywisty koszt kredytu trzeba wziąć pod uwagę wszystkie jego składniki wraz z odsetkami, marżą oprocentowaniem, prowizjami i dodatkowymi opłatami. Warto doliczyć do tego koszta zabezpieczenia kredytu, zmiany kursów walut, prowadzenia rachunku. Zabrać umowę do domu, skonsultować z fachowcem i po „przespaniu się z ta myślą” zdecydować czy warto.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
Odpowiedz do: Jaki bank ma najlepszy kredyt hipoteczny w 2016r. ?
Twoje informacje
40 − = 30

Główna › Forum › Kredyty hipoteczne › Jaki bank ma najlepszy kredyt hipoteczny w 2016r. ? Otagowane: kredyt hipoteczny, najlepszy kredyt hipoteczny w 2016 Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Aurora 2 lata, 2 miesiące temu. Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8) Autor Wpisy Maj 24,...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.