Główna Forum Inne wątki Jakie konto najlepsze?

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Tola6 9 miesiące, 1 tydzień temu.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #3045 Odpowiedz

  goja66

  Witam, od jakiegoś czasu prowadzę wraz ze znajomym spółkę w formie spółki jawnej. Chciałem poprosić o opinie w następującej sprawie dotyczącej rachunków dla spółki: zamierzam zlikwidować konto w moim obecnym banku i otworzyć nowe. Upatrzyłem sobie dwa konta: konto mobilne w mbanku i dobre konto w millenium. Uważam, że chcąc wybrać konto bankowe, warto też zajrzeć na Ranking Kont Osobistych gdzie można znaleźć opinie o bankach, a także skorzystać z porównywarki i rankingów kont Sprawdźcie sami.

  #8134 Odpowiedz

  Tola6

  Jak wynika z moich informacji, obecnie jedyne darmowe konta osobiste oferują Nest Bank i Idea. Jeśli korzysta się aktywnie z rachunku – to są za darmo Zerknij sobie może tutaj bankowe konta info tam znajdziesz wszelkie informacje w tym temacie .

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Odpowiedz do: Jakie konto najlepsze?
Twoje informacje
42 ÷ = 6

Główna › Forum › Inne wątki › Jakie konto najlepsze? Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Tola6 9 miesiące, 1 tydzień temu. Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2) Autor Wpisy Czerwiec 27, 2017 o 3:11 pm #3045 Odpowiedz goja66 Witam, od jakiegoś czasu prowadzę wraz ze znajomym spółkę...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.