Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Etap sądowy Kredyt dla zadłużonych 2018

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Iwona 3 tygodnie, 6 dni temu.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #9422 Odpowiedz

Mario

Gdzie znaleźć tani kredyt dla zadłużonych w 2018 roku? Szukałem we wszystkich bankach, mam problem, ponieważ mam dużo zapytań i podobno brak zdolności kredytowej. Wszystko na razie płacę na bieżąco. Potrzebowałbym 155 tys. zł na spłątę wszystkiego lub 50 tys na same chwilówki. Proszę o pomoc, ale nie robienie mi kolejnych zapytań.

#9510 Odpowiedz

Kasia

Witaj!my tez poszukujemy z mężem konsolidacji chwilowek ,tez na kwotę 50tys do innych kredytów ,ale banki odmawiają ze względu na te pozyczki.😒

#9511 Odpowiedz

Bratek

Witam, który bank oferuje spłatę chwilówek? Wszystkie na razie terminowo płacone bez opóźnień. @Kasia – czy udało się skonsolidaować te pożyczki, też szukam takiej pomocy.

#9666 Odpowiedz

Ola

Witam. Też szukamy z mężem firmy lub kogoś kto pomoże nam się oddłużyć z chwilówek. Wpadliśmy w wwir długów. Czy jest ktoś stanie pomóc. Zarabiamyponad 5.000zl więc około 2000 – 2500zl jjesteśmy w stanie płacic miesięcznie.

#9788 Odpowiedz

Iwona

Witam, również poszukuje kredytu, pożyczki na spłatę chwilówek w kwocie 50000 zł. Pracuje na umowę o pracę. Proszę o pomoc, doradztwo lub inne sugestie.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
Odpowiedz do: Kredyt dla zadłużonych 2018
Twoje informacje

+ 50 = 53

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Etap sądowy › Kredyt dla zadłużonych 2018 Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Iwona 3 tygodnie, 6 dni temu. Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5) Autor Wpisy Lipiec 8, 2018 o 6:21 pm #9422 Odpowiedz Mario Gdzie znaleźć tani kredyt...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.