Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Mam problemy ze spłatą – kiedy trafię do BIK?

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  coner 2 lata, 4 miesiące temu.

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #398 Odpowiedz

  nidra

  Po jakim czasie trafia się do BIK?

  #471 Odpowiedz

  irbis

  Czekam na opinie, bo dzwoniłem już do Conectum, lexperto i emediator, i nie wiem na kogo się zdecydować. Ktoś miał do czynienia z takimi firmami? Prośba o szybką reakcję, bo mam niedługo licytację nieruchomości..

  #472 Odpowiedz

  Pit

  Nie polecam Lexperto. W przypadku zbliżającego się widma licytacji lepiej wybrać firmę, która pomoże w szerszym zakresie. E-meditaor potrafi nawet popełnić błąd w umowie z klientem. Conectum nie znam.

  #473 Odpowiedz

  dchowan

  To w takim razie co wybrać? Działać samemu? A co jak zrobię jeszcze gorzej niż jest? Boję się. Alka.

  #474 Odpowiedz

  maniak_80

  Jeszcze próbuje sama, ale koszta jakie trzeba ponieść po zsumowaniu – przerażają. Szukam firmy, która uczciwie pomoże a nie wyciągnie kasę i albo nie będzie kontaktu albo nawet małego efektu. Tak jak w Lexperto, gdzie nawet nie pilnują terminu wniesienia sprzeciwu i klient zostaje na lodzie.

  #475 Odpowiedz

  maisie

  Conectum ma z 1000 opinii z czego 99% pozytywów i 1% neutralnych 0% negatywów. Co z tego, że Lexperto ma 1500 opinii jeśli 99% to negatywy i oszukiwanie klienta!!! emediator jest zupełnie nie znany – ale łatka oszustów jest znacząca. Zuzanna: A Ty z kogo korzystałaś abo jak wyszłaś z długów? Czekam na sugestie

  #476 Odpowiedz

  coner

  Cóż uchybienie terminu przez Lexperto wiąże się z komornikiem dla klienta. Dlatego trzeba szukać kogo sumiennego i rzetelnego.

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
Odpowiedz do: Mam problemy ze spłatą – kiedy trafię do BIK?
Twoje informacje
25 − 19 =

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Mam problemy ze spłatą – kiedy trafię do BIK? Otagowane: BIK, KRD, rejestr zadłużonych Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  coner 2 lata, 4 miesiące temu. Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7) Autor Wpisy Maj 2, 2016 o...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.