Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Etap sądowy Nieodebrany nakaz zapłaty i pozew.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Leyla 1 rok, 5 miesiące temu.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #1102 Odpowiedz

  KUBA X

  Witam. W dniu dzisiejszym dowiedziałam się o zajęciu wypłaty przez komornika. Niestety nie miałam wcześniej informacji o tym, iż sprawa jest w Sądzie. Mieszkam za granicą. Czy jest możliwość jakoś się od tego odwołać czy trzeba już dogadywać się z komornikiem?

  #1164 Odpowiedz

  sebik

  W terminie siedmiu dni od uzyskania informacji o wszczęciu postępowania egzekucyjnego przysługuje wniesienie wniosku o przywrócenie terminu do złożenia sprzeciwu wraz z sprzeciwem. We wniosku należy wskazać okoliczności dotyczące braku dokonania czynności procesowej z uwagi na nieotrzymanie korespondencji w postaci nakazu zapłaty i pozwu.

  #1165 Odpowiedz

  Leyla

  Aby wniosek był przez sąd uznany należy przytoczone okoliczności udowodnić poprzez załączenie dowodów potwierdzających okoliczności. Uprawdopodobnienie braku winy pozwanego w uchybieniu terminu umożliwia złożenie sprzeciwu i wstrzymanie postepowania egzekucyjnego do czasu rozpatrzenia sprzeciwu.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: Nieodebrany nakaz zapłaty i pozew.
Twoje informacje
÷ 7 = 1

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Etap sądowy › Nieodebrany nakaz zapłaty i pozew. Otagowane: Nieodebrany nakaz i pozew Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Leyla 1 rok, 5 miesiące temu. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3) Autor Wpisy Maj 11, 2016 o 7:55...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.