Główna Forum Inne wątki Odszkodowania powypadkowe – Forum Odszkodowań

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Grzegorz 1 miesiąc temu.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #2827 Odpowiedz

  Med-Legal.pl

  Med-Legal.pl – odszkodowania powypadkowe, kancelaria odszkodowawcza i portal odszkodowań. Med-Legal to jedna z największych prywatnych firm i kancelarii odszkodowawczych w Polsce oraz forum skupiające osoby poszkodowane w losowych wypadkach. W ramach działalności portalu prowadzone są konsultacje, na podstawie których następnie dobierane są różnorodne metody uzyskiwania wysokich odszkodowań z zastosowaniem nowoczesnych działań prawnych.

  #8282 Odpowiedz

  Kamil

  Według mnie najlepszą firmą, która odzyskuje odszkodowanie jest firma która Działa na terenie Podkarpacia. Korzystałem z ich pomocy, kiedy ubezpieczyciel wypłacił mi zaniżone odszkodowanie. Wywalczyli mi zwrot całej kwoty. Za ich stronie jest email, przez który możecie im wysłać papiery i sprawdzić czy w waszym przypadku też jest możliwość odzyskania pieniędzy.

  #9273 Odpowiedz

  Grzegorz

  Witam serdecznie jestem agentem odszkodowaniowym i pomagam ludziom odzyskać odszkodowanie za zdarzenie po wypadkowe zapraszam jeśli potrzebowali by Państwo pomocy lub może znają Państwo kogoś kto miał takie zdarzenie w ciągu 3 lat i potrzebował by pomocy chętnie zajmę się sprawą. pozdrawiam i dziękuję za chwilę uwagi

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: Odszkodowania powypadkowe – Forum Odszkodowań
Twoje informacje
+ 35 = 39

Główna › Forum › Inne wątki › Odszkodowania powypadkowe – Forum Odszkodowań Otagowane: odszkodowania powypadkowe Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Grzegorz 1 miesiąc temu. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3) Autor Wpisy Maj 4, 2017 o 8:33 am #2827 Odpowiedz Med-Legal.pl Med-Legal.pl – odszkodowania powypadkowe, kancelaria odszkodowawcza i portal...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.