Główna Forum Inne wątki Odszkodowania powypadkowe – Forum Odszkodowań

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Kamil 1 tydzień, 2 dni temu.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #2827 Odpowiedz

  Med-Legal.pl

  Med-Legal.pl – odszkodowania powypadkowe, kancelaria odszkodowawcza i portal odszkodowań. Med-Legal to jedna z największych prywatnych firm i kancelarii odszkodowawczych w Polsce oraz forum skupiające osoby poszkodowane w losowych wypadkach. W ramach działalności portalu prowadzone są konsultacje, na podstawie których następnie dobierane są różnorodne metody uzyskiwania wysokich odszkodowań z zastosowaniem nowoczesnych działań prawnych.

  #8282 Odpowiedz

  Kamil

  Według mnie najlepszą firmą, która odzyskuje odszkodowanie jest firma która Działa na terenie Podkarpacia. Korzystałem z ich pomocy, kiedy ubezpieczyciel wypłacił mi zaniżone odszkodowanie. Wywalczyli mi zwrot całej kwoty. Za ich stronie jest email, przez który możecie im wysłać papiery i sprawdzić czy w waszym przypadku też jest możliwość odzyskania pieniędzy.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Odpowiedz do: Odszkodowania powypadkowe – Forum Odszkodowań
Twoje informacje
11 − = 5

Główna › Forum › Inne wątki › Odszkodowania powypadkowe – Forum Odszkodowań Otagowane: odszkodowania powypadkowe Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Kamil 1 tydzień, 2 dni temu. Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2) Autor Wpisy Maj 4, 2017 o 8:33 am #2827 Odpowiedz Med-Legal.pl Med-Legal.pl – odszkodowania powypadkowe, kancelaria odszkodowawcza...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.