Główna Forum Dyskusje ogólne Świadczenie aktywizacyjne za zatrudnienie osoby niepełnosprawnej?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Lileks 2 lata, 2 miesiące temu.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #686 Odpowiedz

  Rebus

  W jaki sposób dostać świadczenie za aktywizację osoby niepełnosprawnej? Gdzie pobrać wniosek i jak wygląda procedura? Ktoś się orientuje?

  #835 Odpowiedz

  Wiklinski Jerzy

  Przede wszystkim zakłady pracy chronionej, pracodawcy zatrudniający 25 pracowników niepełnosprawnych, w pełnym wymiarze godzin.

  #836 Odpowiedz

  Maćko

  Jaka jest wysokość dofinansowania?

  #837 Odpowiedz

  Lileks

  Wysokość dofinansowania jest proporcjonalna do wymiaru czasu pracy, stopnia niepełnosprawności, schorzeń zatrudnionego oraz kategorii pracodawcy; są to kwoty 450 zł, 1 125 zł oraz 1 800 zł, w przypadku orzeczenia choroby psychicznej, upośledzenia umysłowego, zaburzenia rozwojowego, epilepsji bądź osoby niewidomej przysługuje dodatkowo kwota 600zł.

  #833 Odpowiedz

  Zebko

  Wniosek należy złożyć do PFRON’u. Jeżeli osoba niepełnosprawna nie jest zarejestrowana, pracodawca może dokonać rejestracji składając pierwszy wniosek o miesięczne dofinansowanie do wynagrodzenia.

  #834 Odpowiedz

  Mors99

  Jacy pracodawcy mogą się ubiegać o dofinansowanie?

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Świadczenie aktywizacyjne za zatrudnienie osoby niepełnosprawnej?
Twoje informacje
5 × 1 =

Główna › Forum › Dyskusje ogólne › Świadczenie aktywizacyjne za zatrudnienie osoby niepełnosprawnej? Otagowane: Wsparcie dla niepełnosprawnych Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Lileks 2 lata, 2 miesiące temu. Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6) Autor Wpisy Maj 29, 2016 o 2:28 pm #686 Odpowiedz Rebus W jaki sposób dostać...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.