Główna Forum Dyskusje ogólne szkolenie bhp Krakow

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Anna 2 tygodnie temu.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #2824 Odpowiedz

  renata walaszczyk

  witam, muszę przeprowadzić szkolenie bhp w firmie i zastanawiam się nad ta firmą http://hsec.pl/, które polecił mi znajomy czy ktoś może korzystał z usług tej firmy i może mi coś doradzic? Niektórzy polecają także szkolenia on-line ale jakos nie jestem do tego przekonana . Co Wy myślicie o tym ? Będę wdzięczna za opinie.

  #2857 Odpowiedz

  Aga9000

  no niestety tej firmy nie znam. sama u siebie w firmie korzytsałam z usług tej firmy szkoleniebhp Oni są z Warszawy z Chłodnej, ale naprawde fachowcy jakich malo. Czesto przeprowadzalam szkolenia z roznymi firmami, ale tylko oni sa tak profesjonalni i to wlansie z nimi juz od jakiegos czasu wspolpracuje ostatnio.

  #8186 Odpowiedz

  Anna

  Najlepiej opierać się na opiniach, a przecież o te nie jest trudno. Ja niestety tej konkretnej firmy nie znam, ale jeżeli szuka się firm szkoleniowych z zakresu BHP może warto się zapoznać z ofertą gdbhp.pl/szkolenia-i-kursy-na-urzadzenia-ktore-warto-miec-w-swoim-portfolio, bo firma to nie wszystko, trzeba się też zapoznać z jej usługami i możliwościami.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: szkolenie bhp Krakow
Twoje informacje
18 ÷ 2 =

Główna › Forum › Dyskusje ogólne › szkolenie bhp Krakow Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Anna 2 tygodnie temu. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3) Autor Wpisy Kwiecień 28, 2017 o 2:08 pm #2824 Odpowiedz renata walaszczyk witam, muszę przeprowadzić szkolenie bhp w firmie i zastanawiam się...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.