Główna Forum Pożyczki pozabankowe Uczciwe pożyczki pod zastaw nieruchomości – prywatnie?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  katka 2 lata, 4 miesiące temu.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #393 Odpowiedz

  MadejMex

  Poszukuję pożyczki pozabankowej pod zastaw mieszkania. Wiem, że na rynku jest wiele firm, nie wiem co zrobić, bo tyle się słyszy o nieuczciwych pożyczkach, dużych przedpłatach. Coś polecicie?

  #458 Odpowiedz

  weles

  Taka pożyczka to na pewno duże ryzyko. Mam dwójkę dzieci i sama coraz bardziej się nad nią zastanawiam. Z moich długów nie da się inaczej wyjść, ale boję się, że stracę dach nad głową. Co innego mogę zrobić? Pomocy!!!!!!

  #459 Odpowiedz

  aurelia

  Ktoś może orientuję się jak wygląda umowa pożyczki pod zastaw? Czy jeśli nie będę spłacać pożyczki od razu zabiorą mi mieszkanie?
  Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

  #460 Odpowiedz

  Petita

  Witam
  Pożyczka prywatna jest korzystna dla osób które znajdują się nad „przepaścią” tj. bank odmawia udzielenia kredytu, niebawem ma odbyć się licytacja nieruchomości. PP daje odroczeniu utraty mieszkania na okres 1-4 lat w tym czasie możemy kombinować w sposób następujący czyli 1) spłacić nią obecne zadłużenie i wyczyścić rejestry i wnosić o kredyt hipoteczny. 2) Sprzedać nieruchomość we własnym zakresie za wartość wyższą niż cena licytacji komorniczej. Oczywiste jest że koszty tej pożyczki są stosunkowo wysokie ale koszty komornicze i „odsetki karne” są wyższe.
  Podsumowując nie jestem za ani przeciw Pożyczką prywatnym wszystko zależy od sytuacji osoby zadłużonej.
  Mam nadzieje że pomogłem 🙂

  #462 Odpowiedz

  katka

  A może ktoś jest stanie polecić inne wyjście? Wydaje się, że taka pożyczka to jedyne wyjście. Ale strata mieszkania to za dużo jak na moje nerwy. Może jakiś doradca bankowy na tym forum „załatwi” kredyt z banku?

  #461 Odpowiedz

  De Mona

  A ile takich pożyczek okazuje się korzystnych dla pożyczkobiorców? Jest Pan inwestorem czy osobą korzystającą z pożyczki? Pomoc dla zadłużonych z komornikiem. Czekam na odpowiedź i dziękuję 🙂

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Uczciwe pożyczki pod zastaw nieruchomości – prywatnie?
Twoje informacje
7 + 3 =

Główna › Forum › Pożyczki pozabankowe › Uczciwe pożyczki pod zastaw nieruchomości – prywatnie? Otagowane: pożyczki pod zastaw, pożyczki pod zastaw nieruchomości opinie Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  katka 2 lata, 4 miesiące temu. Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6) Autor Wpisy Maj 2, 2016...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.