Główna Forum Dyskusje ogólne Życie z długiem

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Michał 3 tygodnie temu.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #8580 Odpowiedz

  Katrina

  W mojej pracy kilka miesięcy temu była redukcja etatów. Na szczęście nie zostałam zwolniona, ale zamiast pełnego etatu mam teraz pół. Do tego spłacam zaległą pożyczkę i pomagam jeszcze rodzicom finansowo…. Za chwile skończą mi się oszczędności. Naprawde nie wiem gdzie szukać pomocy

  #8581 Odpowiedz

  Harry

  @Katrina mam to samo, ale daje rade. Mam dwojke małych dzieci. BYły mąż zostwił mnie 2 lata temu, nadal spłacam jego długi. Jestem z TOBĄ. Dasz rade!!

  #8582 Odpowiedz

  Kasia

  @Katrina trzymaj się!!! Nie możesz się teraz poddać!!! Walcz !

  #8592 Odpowiedz

  Darek

  Z tego co widzę, coraz częściej ludzie żyją ponad stan i są zadłużeni. A to debet, kredyt na mieszkanie, samochód, pralkę, a może konsolę. Nie wszystko z tych rzeczy musimy mieć, ale i tak decydujemy się na zapożyczenie. To tak naprawdę nic strasznego, bo wszystko jest dla ludzi 🙂

  #8593 Odpowiedz

  Darek

  Spróbuj może oszczędności, albo kredytu konsolidacyjnego.

  #9620 Odpowiedz

  Michał

  W takim przypadku najlepiej szukać wielu rozwiązań na raz. Myślę, że naprawdę warto szukać wsparcia także w bliskich osobach, myślę, że oni zrozumieją i może jeszcze na dodatek pomogą 🙂 Kto wie.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Życie z długiem
Twoje informacje
÷ 1 = 9

Główna › Forum › Dyskusje ogólne › Życie z długiem Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Michał 3 tygodnie temu. Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6) Autor Wpisy Styczeń 13, 2018 o 11:05 am #8580 Odpowiedz Katrina W mojej pracy kilka miesięcy temu była redukcja etatów. Na szczęście...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.