Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymAntywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
Oddłużanie Wrocław zapytał 1 rok temu
0Shares

Poszukuję opinii o firmie Antywindykacyjna Kancelaria z Wrocławia?

Poszukuję opinii o firmie Antywindykacyjna Kancelaria z Wrocławia?Ktoś korzystał? Nigdzie nie można znaleźć o nich opinii. Czy są skuteczni? Warto im zaufać? Niestety jedna z firm z Wrocławia, której wpłaciłem pieniądze wystawiła mnie i już nie odbiera telefonów. Szukam opinii. Z góry dzięki!

Antywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
4.5 (90%) 4 votes
0Shares
6 odpowiedzi
Robert odpowiedział 11 miesięcy temu

Ja mam inne zdanie, byłem w antywindyk w Zamościu goście chcieli odemnie 15 tys za sprawę w antywindykacji we Wrocławiu zapłaciłem 3 tys, problem jest z dodzwonieniem się ale jak się uda to warto poczekać , tam ze nie wiem jak inni ale ja polecam, a w tej sprawie byłem chyba już wszędzie. 

Odpowiedż dlaAntywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
3.7 (73.33%) 3 votes
robert odpowiedział 11 miesięcy temu

dla jednych tanio dla drugich drogo, dotarłem do nich po tym jak pojechałem do Zamościa do cudotwórców, którzy wzięli oddemnie 1500 zł, za spotkanie i powiedzieli mi o tym co już sam wiedziałem, póżniej dostałem ofertę na 15 tys. Przyjechałem do Wrocławia zapłaciłem 200 zł, dostałem ofertę na którą mnie stać. W sumie dużo nie zapłaciłem a już wiem co robić. ja zdecydowanie polecam!

Odpowiedż dlaAntywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
3.7 (73.33%) 3 votes
primal odpowiedział 10 miesięcy temu

We Wrocławiu to chyba jedną z lepszych kancelarii jest [LINK]. Wielokrotnie korzystałem z ich usług. Zawsze miło, niedrogo i sprawnie. Można więc dziś jeszcze trafić na fachowców. 😉

Antywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
3 (60%) 1 vote
Mirek odpowiedział 9 miesięcy temu

Ja korzystałem z kancelarii z Oławy, Turek & Wróbel, pomogli mi podnieść zarzut przedawnienia a w innej sprawie doprowadzili do korzystnej ugody. Kwoty niewiekie jak za obsługę bo za doprowadzenie do ugody wzieli 250zł

Odpowiedż dlaAntywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
3 (60%) 2 votes
Jarek Kot odpowiedział 9 miesięcy temu

przetrzepałem cały net i tylko o kancelarii antywindykacyjnej nie znalazłem, żadnego negatywnego komentarza, myślałem że może nowa firma, to jeszcze nie poleciała we fraudy jak większość firm, tego typu. Miałem problem z komornikiem, zleciłem im jedna sprawę, aby ocenić do dalej, czy ewentualnie komoś innemu nie oddać pozostałych. W sumie opłaca mi się, płacę miesięczny abonament, tyle co za telefon a oni odbierają telefony i gadają z komornikami, pasuje mi taki układ zapomniałem o tym że miałem jakieś problemy z wierzycielami, polecam, oby utrzymali poziom!!!

Odpowiedż dlaAntywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
5 (100%) 1 vote
Ewa odpowiedział 7 dni temu

Byłam w jednej kancelarii to nacięli mnie na kasę a nic nie zrobili, pani mecenas wzięła 400zł a po roku czasu powiedziała, że niestety ale zmieniły sie przepisy i nic nie da się zrobić. Kiedyś zupełnie przypadkowo miałam możliwość rozmowy z panem z Kancelarii Turek & Wróbel z Oławy, powiedziałam o swoich problemach, umówiliśmy się, przyjechał do nas do domu, wysłuchał nas a następnie przygotował odpowiedni wniosek. Myslałam, że nigdy nie wyjdziemy z długów a tymczasem sąd się przychylił, spłacamy zgodnie z układem i za kilka miesięcy koniec. Oczywiście zapłacilismy więcej niż wcześniejszej pani mecenas ale też nie aż tak dużo bo 800zł. Było jednak warto. Wszystkim polecamy bo to uczciwi prawnicy a nie naciągacze jakich niestety wszędie dzisiaj pełno.

Odpowiedż dlaAntywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
5 (100%) 1 vote
Twoja odpowiedź

4 + 3 =

Oddłużanie WrocławSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Antywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie? 0 Dobre Słabe Oddłużanie Wrocław zapytał 1 rok temu Google Plus 0 Share 0 Tweet 0 reddit 0 0Shares Poszukuję opinii o firmie Antywindykacyjna Kancelaria z Wrocławia? Poszukuję opinii o firmie Antywindykacyjna Kancelaria z Wrocławia?Ktoś korzystał? Nigdzie...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.