Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymAntywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
Oddłużanie Wrocław zapytał 2 lata temu
0Shares

Poszukuję opinii o firmie Antywindykacyjna Kancelaria z Wrocławia?

Poszukuję opinii o firmie Antywindykacyjna Kancelaria z Wrocławia?Ktoś korzystał? Nigdzie nie można znaleźć o nich opinii. Czy są skuteczni? Warto im zaufać? Niestety jedna z firm z Wrocławia, której wpłaciłem pieniądze wystawiła mnie i już nie odbiera telefonów. Szukam opinii. Z góry dzięki!

Antywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
4.5 (90%) 4 votes
0Shares
13 odpowiedzi
Robert odpowiedział 2 lata temu

Ja mam inne zdanie, byłem w antywindyk w Zamościu goście chcieli odemnie 15 tys za sprawę w antywindykacji we Wrocławiu zapłaciłem 3 tys, problem jest z dodzwonieniem się ale jak się uda to warto poczekać , tam ze nie wiem jak inni ale ja polecam, a w tej sprawie byłem chyba już wszędzie. 

Odpowiedż dlaAntywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
3 (60%) 4 votes
robert odpowiedział 2 lata temu

dla jednych tanio dla drugich drogo, dotarłem do nich po tym jak pojechałem do Zamościa do cudotwórców, którzy wzięli oddemnie 1500 zł, za spotkanie i powiedzieli mi o tym co już sam wiedziałem, póżniej dostałem ofertę na 15 tys. Przyjechałem do Wrocławia zapłaciłem 200 zł, dostałem ofertę na którą mnie stać. W sumie dużo nie zapłaciłem a już wiem co robić. ja zdecydowanie polecam!

Odpowiedż dlaAntywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
3.7 (73.33%) 3 votes
primal odpowiedział 2 lata temu

We Wrocławiu to chyba jedną z lepszych kancelarii jest [LINK]. Wielokrotnie korzystałem z ich usług. Zawsze miło, niedrogo i sprawnie. Można więc dziś jeszcze trafić na fachowców. 😉

Antywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
2 (40%) 2 votes
Mirek odpowiedział 2 lata temu

Ja korzystałem z kancelarii z Oławy, Turek & Wróbel, pomogli mi podnieść zarzut przedawnienia a w innej sprawie doprowadzili do korzystnej ugody. Kwoty niewiekie jak za obsługę bo za doprowadzenie do ugody wzieli 250zł

Odpowiedż dlaAntywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
3.7 (73.33%) 3 votes
Jarek Kot odpowiedział 2 lata temu

przetrzepałem cały net i tylko o kancelarii antywindykacyjnej nie znalazłem, żadnego negatywnego komentarza, myślałem że może nowa firma, to jeszcze nie poleciała we fraudy jak większość firm, tego typu. Miałem problem z komornikiem, zleciłem im jedna sprawę, aby ocenić do dalej, czy ewentualnie komoś innemu nie oddać pozostałych. W sumie opłaca mi się, płacę miesięczny abonament, tyle co za telefon a oni odbierają telefony i gadają z komornikami, pasuje mi taki układ zapomniałem o tym że miałem jakieś problemy z wierzycielami, polecam, oby utrzymali poziom!!!

Odpowiedż dlaAntywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
3 (60%) 2 votes
Ewa odpowiedział 10 miesięcy temu

Byłam w jednej kancelarii to nacięli mnie na kasę a nic nie zrobili, pani mecenas wzięła 400zł a po roku czasu powiedziała, że niestety ale zmieniły sie przepisy i nic nie da się zrobić. Kiedyś zupełnie przypadkowo miałam możliwość rozmowy z panem z Kancelarii Turek & Wróbel z Oławy, powiedziałam o swoich problemach, umówiliśmy się, przyjechał do nas do domu, wysłuchał nas a następnie przygotował odpowiedni wniosek. Myslałam, że nigdy nie wyjdziemy z długów a tymczasem sąd się przychylił, spłacamy zgodnie z układem i za kilka miesięcy koniec. Oczywiście zapłacilismy więcej niż wcześniejszej pani mecenas ale też nie aż tak dużo bo 800zł. Było jednak warto. Wszystkim polecamy bo to uczciwi prawnicy a nie naciągacze jakich niestety wszędie dzisiaj pełno.

Odpowiedż dlaAntywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
5 (100%) 2 votes
Kasiaa odpowiedział 8 miesięcy temu

Może nie ja, ale moja przyjaciółka miała z nimi kontakt. Wyciągnęli masę pieniążków a efektów brak.
Potrzebowała naprawdę dobrego prawnika,ponieważ miała ciężką sprawę a oni polegli. Później trafiła na kancelarie Pana Tomasza https://kancelariahilarowicz.pl/ 
Sprawa poprowadzona od początku do końca wzorowo tak więc nic dziwnego,że współpraca zakończyła się wygraniem sprawy.
 

Odpowiedż dlaAntywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
2.3 (46.67%) 3 votes
Mira odpowiedział 8 miesięcy temu

Pani Kasiu, nie wiem z czym Pani przyjaciółka miała problem ale zdaje się z Pani to taka kłamczuszka z konkurencji zapewne. Ja od 2 lat korzystam z pomocy TWKancelarii i to nie tylko w sprawie upadłości i wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam też wszystkim moim znajomym i są także zadowoleni. Oczywiście jeżeli ktoś ma innego dobrego prawnika to bardzo dobrze, trochę nieładne jednak takie pomawianie bez podstaw. Na czarnym PR nikt jeszcze daleko nie zajechał, radzę zaprzestać takich metod i wziąć się do pracy.

Odpowiedż dlaAntywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
5 (100%) 1 vote
Zawiedziony odpowiedział 5 miesięcy temu

Ja mam bardzo złe zdanie o kancelarii antywindykacyjnej z Wrocława. Po przesłaniu dokumentacji i krótkiej rozmowie telefonicznej na której wstępnie umówiliśmy się na spotkanie kontakt całkowicie się urwał. Nie odpisują na miale, nie odbierają telefonu. Kompletnie nieprofesjonalne, skandaliczne zachowanie. Jeśli sprawa jest dla nich za trudna, czy z jakichś przyczyn nie mogą się sie jej podjąć, powinni o tym poinformować. Nikt nie lubi przekazywać bardzo dokładnych, wrażliwych danych i spotykać się później z taką postawą.

Odpowiedż dlaAntywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie?
5 (100%) 1 vote
Twoja odpowiedź

11 + 7 =

Oddłużanie WrocławSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Antywindykacyjna Kancelaria – jakie są Wasze opinie? 0 Dobre Słabe Oddłużanie Wrocław zapytał 2 lata temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Poszukuję opinii o firmie Antywindykacyjna Kancelaria z Wrocławia? Poszukuję opinii o firmie Antywindykacyjna Kancelaria z Wrocławia?Ktoś korzystał? Nigdzie nie można znaleźć o nich opinii. Czy...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.