Wiesław Biedrzycki zapytał 2 lata temu
0Shares

Szukam banku, który udzieli kredytu na 25000 zł. Jestem emerytem i posiadam emeryturę plus umowę dzieło. Łączny dochód około 3000 zł.

Kredyt dla emeryta
5 (100%) 2 votes
0Shares
4 odpowiedzi
Jan odpowiedział 2 lata temu

 Aby uzyskać kredyt w banku istotne jest źródło stałego dochodu  – którym może byś emerytura..Wysokość i okres kredytowania zależy również od wieku. Wiele banków oferuje kredyty dla emerytów. Istotne aby dobrze zapoznać się z umową.

Odpowiedż dlaKredyt dla emeryta
5 (100%) 2 votes
Tomasz odpowiedział 2 lata temu

Witam,
Panie Wiesławie,
proszę o kontakt – [link] Jeśli wiek pozwoli, pomogę w uruchomieniu kredytu.
Pozdrawiam

Odpowiedż dlaKredyt dla emeryta
5 (100%) 2 votes
Gość odpowiedział 2 lata temu

Osoby starsze są idealnymi kredytobiorcami dla banku. z uwagi na unormowaną sytuację materialną, zdolność kredytową i odpowiedzialność za regularne spłacanie rat. Ale są też negatywne strony jak   możliwość otrzymania długoletniego kredytu hipotecznego czy pożyczek długoterminowych. Po ukończeniu przez kredytobiorcę 70 roku życia, zaczynają się utrudnienia. Niektóre instytucje decydują się na wsparcie finansowe stawiając  warunki. Można skorzystać z opcji hipoteki odwróconej, jeżeli wnioskuje się o kredyt hipoteczny, bądź przedstawić współkredytobiorcę.

Odpowiedż dlaKredyt dla emeryta
5 (100%) 2 votes
Marcin odpowiedział 2 lata temu

Witam, Panie Tomaszu, czy zajmuje się Pan konsolidacją chwilówek ? Prawie 80 tys, BIK 410 pkt, działalność gospodarcza od 6 lat, nie posiadam zaległości w USie i ZUSie.

pozdrawiam

Odpowiedż dlaKredyt dla emeryta
5 (100%) 1 vote
Twoja odpowiedź

8 + 13 =

Wiesław BiedrzyckiSpołeczność: pytania › Kategoria: Kredyty bankowe › Kredyt dla emeryta 0 Dobre Słabe Wiesław Biedrzycki zapytał 2 lata temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Szukam banku, który udzieli kredytu na 25000 zł. Jestem emerytem i posiadam emeryturę plus umowę dzieło. Łączny dochód około 3000 zł. ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.