Społeczność: pytaniaKategoria: Kredyty hipoteczneKredyt hipoteczny bez zdolności kredytowej
asia zapytał 1 rok temu
0Shares

Witam posiadam kredyt w banku który regularnie spłacam oraz kk z zaciągniętym długiem. Nie mam zdolności kredytowej pozwalającej na zakup domu. Pracuje na umowę zlecenie. Czy jest szansa na kredyt hipoteczny w banku?

Kredyt hipoteczny bez zdolności kredytowej
4.5 (90%) 6 votes
0Shares
4 odpowiedzi
Mariolka odpowiedział 1 rok temu

Hej asia – mam podobny problem. Chodziłam po większości banków i nic nie udało się zrobić same zapytania. Wnioski w banku były przerabiane miesiącami i w końcu decyzje negatywne. Jestem zrozpaczona – nie mam pomysłu co zrobić a długi rosną. Może ktoś będzie w stanie nam pomóc. Robiłaś już coś w Twojej sprawie?

Odpowiedż dlaKredyt hipoteczny bez zdolności kredytowej
5 (100%) 3 votes
Wikusia odpowiedział 1 rok temu

Witam, również poszukuję kredytu hipotecznego, ale mam pewne problemy w BIK. Nie wiem jak sobie z tym poradzić? Gdzie szukać i co robić, aby problemy w BIK znikły.

Odpowiedż dlaKredyt hipoteczny bez zdolności kredytowej
4 (80%) 2 votes
Qupliak odpowiedział 1 rok temu

Witam, posiadam zabezpieczenie w formie nieruchomości. Chciałbym uzyskać finansowanie na spłatę wszystkich zadłużeń ok. 200000zł Mieszkanie znajduje się pod Warszawa. Bardzo proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych oraz warunki kredytu.

Odpowiedż dlaKredyt hipoteczny bez zdolności kredytowej
5 (100%) 1 vote
to jest wyjście odpowiedział 1 rok temu

Jeżeli nie masz zdolności kredytowej to bank nie przyzna Ci takiego kredytu. W końcu to zobowiązanie na lata i z pewnością spora sumka. Może lepiej zamiast brać kredyt skorzystasz z nowego programu Mieszkanie Plus. Nie wiem czy o tym słyszałaś, choć robi się coraz głośniej na ten temat. To oferta skierowana szczególnie do osób, które nie mają zdolności kredytowej dla banku a jednocześnie są za „bogate”, żeby dostać mieszkanie od gminy. Już zaczęły powstawać mieszkania dla takich osób i będzie możliwość dojścia do ich własności. Wiele miast bierze udział w projekcie. Może warto spróbować. Jak chcesz się dowiedzieć więcej możesz zerknąć tutaj: mieszkanieplus org pl. To może być dobre rozwiązanie dla Ciebie. Trzymaj się 🙂

Kredyt hipoteczny bez zdolności kredytowej
3.5 (70%) 2 votes
Twoja odpowiedź

8 + 17 =

asiaSpołeczność: pytania › Kategoria: Kredyty hipoteczne › Kredyt hipoteczny bez zdolności kredytowej 0 Dobre Słabe asia zapytał 1 rok temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Witam posiadam kredyt w banku który regularnie spłacam oraz kk z zaciągniętym długiem. Nie mam zdolności kredytowej pozwalającej na zakup domu. Pracuje na umowę zlecenie. Czy jest...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.