polit zapytał 2 lata temu
0Shares

Prowadzę działalność gospodarczą od 7 miesięcy kilka banków, w których byłem wymagały rok prowadzenia działalności. W pko bp dostałem informację, że nawet 18 miesięcy.
Proszę o kontakt osobę, która może pomóc uzyskać kredyt na 50 tys zł w mojej sytuacji.

Kredyt na firmę
5 (100%) 4 votes
0Shares
5 odpowiedzi
Hberd3 odpowiedział 2 lata temu

Sprawdź jeszcze Idea Bank. Będzie drogo ale powinieneś coś ugrać. 

Odpowiedż dlaKredyt na firmę
5 (100%) 3 votes
BCSFin odpowiedział 2 lata temu

Czym zajmuje się Twoja firma? Ile środków potrzebujesz? Jaki wykazujesz dochód miesięczny? Ile czasu firma na rynku? Odpowiedz na te pytania a dobierzemy odpowiedni kredyt. Kontakt za pośrednictwem forum lub odpowiedz na mój post.

Odpowiedż dlaKredyt na firmę
4 (80%) 3 votes
polit odpowiedział 2 lata temu

Firma to branża transportowa i budowlana. Świadczę usługi przewozu osób zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowe. Potrzebuję ok. 1 mln zł – jeśli chodzi o dochód to wolałbym go podać we wiadomości prywatnej lub telefonicznie. Firma jest na rynku już ponad 10 lat. Co może mi Pan zaoferować?

Odpowiedż dlaKredyt na firmę
5 (100%) 2 votes
tomy20 odpowiedział 2 lata temu

Czy jest możliwość zabezpieczenia się na majątku ruchomym bądź nieruchomym firmy?
 
 

Odpowiedż dlaKredyt na firmę
5 (100%) 2 votes
BCSFin odpowiedział 2 lata temu

W zasadzie jest to wymóg ogólny. Inaczej nie uda się sfinansować zadłużeń firmowych. Możemy jeszcze próbować banków, ale tam należy mieć zaświadczenia o niezaleganiu w ZUS i US.

Odpowiedż dlaKredyt na firmę
5 (100%) 2 votes
Twoja odpowiedź

4 + 2 =

politSpołeczność: pytania › Kategoria: Kredyty bankowe › Kredyt na firmę 1 Dobre Słabe polit zapytał 2 lata temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Prowadzę działalność gospodarczą od 7 miesięcy kilka banków, w których byłem wymagały rok prowadzenia działalności. W pko bp dostałem informację, że nawet 18 miesięcy. Proszę o kontakt osobę, która może...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.