Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymCo może mi zrobić komornik?
Wawrzyn zapytał 1 rok temu
0Shares

Pragnę zasięgnąć informacji o komorniku. Obecni straszy mnie, ze przyjdzie do mojego wynajmowanego mieszkania i zabierze kilka rzeczy.
Czy to jest dopuszczalne, jeśli nie jestem ich właścicielem? Może mnie tylko straszy?

Co może mi zrobić komornik?
5 (100%) 2 votes
0Shares
3 odpowiedzi
Jerzy odpowiedział 1 rok temu

Komornik może zająć tylko mienie dłużnika, co nie zmienia faktu, że w toku postępowania egzekucyjnego może zająć mienie będące w posiadaniu dłużnika a nie będące jego własnością. Komornik ma wyegzekwować dług.Po stronie dłużnika leżą obowiązki dotyczące udzielenia informacji odnośnie posiadanego mienia i dochodów.

Odpowiedż dlaCo może mi zrobić komornik?
5 (100%) 1 vote
Ewka odpowiedział 1 rok temu

Mamy z mezem ogromne klopoty finansowe  juz niewiem jak sobie z nimi poradzic kredyty bankowe parabanki dotego komornik i windykatorzy chcialabym wiedziec jaki koszt jest Panstwa ewentuanej pomocy prosze o kontakt pozdrawiam

Odpowiedż dlaCo może mi zrobić komornik?
5 (100%) 1 vote
Alojzy odpowiedział 1 rok temu

W przypadku wszczęcia postępowania egzekucyjnego komornik wysyła zawiadomienie z informacją w jaki sposób egzekucja zostanie przeprowadzona. Należy pamiętać, że postępowanie wszczęte jest na wniosek wierzyciela, który we wniosku wskazuje zakres postępowania egzekucyjnego.

Odpowiedż dlaCo może mi zrobić komornik?
Oceń ten wpis teraz
Twoja odpowiedź

19 + 18 =

WawrzynSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Co może mi zrobić komornik? 0 Dobre Słabe Wawrzyn zapytał 1 rok temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Pragnę zasięgnąć informacji o komorniku. Obecni straszy mnie, ze przyjdzie do mojego wynajmowanego mieszkania i zabierze kilka rzeczy. Czy to jest dopuszczalne, jeśli nie jestem ich właścicielem? Może...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.