turyn zapytał 2 lata temu
0Shares

Zgłaszam się z prośbą czy są osoby na forum, którym firmy oddłużeniowe pomogły wyjść z długów?
Jeśli tak to proszę o poradę do, której warto się zgłosić. Dodam, że aktualnie jestem bez środków.

Oddłużanie opinie
5 (100%) 1 vote
0Shares
4 odpowiedzi
Mela odpowiedział 2 lata temu

Jestem zainteresowany ofertą oddłużeniową. jestem zainteresowany kredytem konsolidacyjnym. Proszę o kontakt e-mail.

Odpowiedż dlaOddłużanie opinie
5 (100%) 2 votes
UtusG odpowiedział 2 lata temu

Witam od przeszlo 2 lat prowadze wlasna dzialalnosc, zwiazana z hodowla brojlera kurzego.Przez 1rok dobrze szlo,wynajmujac pomieszczenie pod hodowle kur.Po roku musialem opuscic lokum ,umowa sie skonczyla na wynajem Przy ostatnim rzucie,hodowli w tm miejscu zaczely sie problemy, prawie polowa stada podusilo mi sie tragedia.Od tamtej pory zaczely sie problemy ,nie mialem co sprzedac a za pasze trzeba zaplacic ,za wywoz odpado i inne zobowiazania finansowe. Do dzisiaj jestem jeszcze ich dluznikiem.Od tamtej pory nie radze sobie finansowo. Chca mnie dac do rejestru dluznikow. Prosze o pomoc pozdrawiam

Odpowiedż dlaOddłużanie opinie
5 (100%) 1 vote
Didier345 odpowiedział 2 lata temu

Dlugi w chwilowkach Provident 5000,Zaplo 2500 Vivus 2500,ASSA2000, Filarum 1000 , Wandoo 1000 , Kredito 1000.  Popadlem w spirale dlogow zaciagam kolejne pozyczki na splate i przeluzenie innych . Pracuje na umowe zlecenie jako monter wykladzin w Warszawie zarabiam 2500-3000 miesiecznie . Ale splacam tylko czesciowo. Pracuje od 1 miesiecy w danej firmie . Wczesniej prowadzilem dzialalnosc gospodarcza ale poprzez brak zlecen doprowadzila mnie ona do zadluzenia . Jezeli mozecie mi jakos pomoc np. wszystkie zobowiazania wrzucic w jedna rate miesieczna byl bym w stanie to splacac.

Odpowiedż dlaOddłużanie opinie
Oceń ten wpis teraz
Adrian odpowiedział 2 lata temu

do UtusGDidier345
Proszę o pozostawienie kontaktu na kontakt@forum-oddluzanie.pl
Myślę że możemy pomóc

Odpowiedż dlaOddłużanie opinie
Oceń ten wpis teraz
Twoja odpowiedź

10 + 9 =

turynSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Oddłużanie opinie 0 Dobre Słabe turyn zapytał 2 lata temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Zgłaszam się z prośbą czy są osoby na forum, którym firmy oddłużeniowe pomogły wyjść z długów? Jeśli tak to proszę o poradę do, której warto się zgłosić. Dodam, że aktualnie jestem...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.