Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymOpinia o firmie oddłużeniowej
Agnieszka Bany zapytał 4 tygodnie temu

Witam czy ktoś miał doczynienia z Europejskim biurem pomocy prawnej mam zrobić przelew za ich usługi i się jeszcze wachał…proszę o odpowiedź

Opinia o firmie oddłużeniowej
5 (100%) 3 votes
5 odpowiedzi
wiernyforum odpowiedział 4 tygodnie temu

Serio? Chcesz zaufać firmie, o której nic nie wiadomo? Na rynku od kilku dni, żadnych opinii, takie firmy pojawiaja sie i znikaja. Decyzja należy do ciebie, jest wielki wybór na rynku. Jakie koszty za uslugi? Jeśli prosisz o odpowiedz ja bym nie zaryzykował.

Odpowiedż dlaOpinia o firmie oddłużeniowej
5 (100%) 4 votes
Pytanie o zadłużenie odpowiedział 4 tygodnie temu

@Agnieszka Bany Co to za frima? Kim są? Ile biorą ?

Odpowiedż dlaOpinia o firmie oddłużeniowej
5 (100%) 2 votes
Sprawdz odpowiedział 4 tygodnie temu

Strona www to wierna kopia conectum finanse a na dodatek od sierpnia na rynku. już wiesz co wybrać? 😉

Odpowiedż dlaOpinia o firmie oddłużeniowej
5 (100%) 2 votes
Nat odpowiedział 4 dni temu

A nie prościej samemu zasięgnąć języka? Ja osobiście po przebojach z pseudo mecenasami, którzy tylko brali od nas pieniądze za pisma niczym kopiuj wklej, które niewiele pomogły, a ja sama nie wiedziałam co się właściwie zadziało,że sprawa jest nadal niezałatwiona a ja jetem stratna kolejne pieniądze….wreszcie sięgnęłam po poradnik antywindykacyjny, fakt ciut się obawiałam czego mogę dowiedzieć się z książki…ale otworzyło mi oczy, w jednym miejscu jak za przeproszeniem krowie na miedzy zebrane wszystko czego potrzebowałam. Polecam absolutnie każdemu, kto uważa że jest już na straconej pozycji. KOńcząc już- całą reszte pismnapisałam sobie sama i wychodzę na prostą :)) Polecam każdemu!

Odpowiedż dlaOpinia o firmie oddłużeniowej
2 (40%) 1 vote
Marja odpowiedział 3 dni temu

@Nat, czy piszesz o czymś takim jak Starter Oddłużeniowy? Jak go pobrać i skąd?

Odpowiedż dlaOpinia o firmie oddłużeniowej
Oceń ten wpis teraz
Twoja odpowiedź

4 + 13 =

Agnieszka BanySpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Opinia o firmie oddłużeniowej 0 Dobre Słabe Agnieszka Bany zapytał 4 tygodnie temu Witam czy ktoś miał doczynienia z Europejskim biurem pomocy prawnej mam zrobić przelew za ich usługi i się jeszcze wachał…proszę o odpowiedź ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.