Społeczność: pytaniaKategoria: Kredyty bankowePośrednicy finansowi, których należy unikać?
Eliza Gutkowska zapytał 2 lata temu
0Shares

Witam, chciałabym zaciągnąć pożyczkę gotówkową z banku, natomiast coraz częściej słyszę, że dobre oferty mają pośrednicy finansowi i są w stanie uzyskać najlepszy kredyt, bo tani, jednak robią oni dziesiątki zapytań do BIK obniżając tym samym zdolność kredytową. Których pośredników unikać?

Pośrednicy finansowi, których należy unikać?
4.2 (84%) 5 votes
0Shares
5 odpowiedzi
Colour Of Your Life odpowiedział 2 lata temu

Expander, Open Finance – wszyscy ślą zapytania do banków masowo. Czekasz kilka miesięcy na kredyt, który organizują, kolosalne prowizje. Lepiej pójść do banku. Co z tego, że ogarną „tańszy” kredyt skoro ich prowizja to czasem nawet 30%!!! Żal!

Odpowiedż dlaPośrednicy finansowi, których należy unikać?
2.8 (56.67%) 6 votes
Rafacker odpowiedział 2 lata temu

Gawryszewski Finanse – obiecują cuda, a potem 3 miesiące nic się nie dzieje, i informacja prosimy się z zgłosić za 3 miesiące. Jak każdy pośrednik, może tyle na ile pozwala bank, więc cudów nie ma co się spodziewać. Żyją z prowizji, takie firmy miałyby kokosy gdyby były w stanie udzielać trudnych kredytów. Podsumowując wszyscy pośrednicy działają tak samo.

Odpowiedż dlaPośrednicy finansowi, których należy unikać?
3.8 (76%) 10 votes
Angelina odpowiedział 2 lata temu

Wszyscy pośrednicy działają w taki sam sposób. Radzę omijać szerokim łukiem. Wszędzie jest wysoka prowizja, najlepiej iść po kredyt prosto do banku.

Odpowiedż dlaPośrednicy finansowi, których należy unikać?
3.4 (68%) 5 votes
izunia odpowiedział 1 rok temu

Nie generalizujmy, że każdy pośrednik jest zły bo pobiera prowizje. Dzisiejszy świat finansów wygląda w ten sposób. Pośrednicy przez to że naganiają klientów Banką mają większe pole do popisu i większe dojścia.
Zgadzam się że Pośrednicy typu ekspander, open robią dużo zapytań ponieważ jest tam spora rotacja i jest wielu niedoświadczonych pracowników, którzy działają w ten sposób.
Sam byłem ofiarą tego typu działań. Mi pomogła jedna firma prowizja to 8% od kwoty, którą mi uzyskali w było to 4000 zł. 

Odpowiedż dlaPośrednicy finansowi, których należy unikać?
3.3 (66.67%) 6 votes
Uiopyt odpowiedział 10 miesięcy temu

Co to za firma? Prośba o szybki kontakt..

Odpowiedż dlaPośrednicy finansowi, których należy unikać?
4.3 (85%) 4 votes
Twoja odpowiedź

19 + 0 =

Eliza GutkowskaSpołeczność: pytania › Kategoria: Kredyty bankowe › Pośrednicy finansowi, których należy unikać? 1 Dobre Słabe Eliza Gutkowska zapytał 2 lata temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Witam, chciałabym zaciągnąć pożyczkę gotówkową z banku, natomiast coraz częściej słyszę, że dobre oferty mają pośrednicy finansowi i są w stanie uzyskać najlepszy kredyt, bo tani,...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.