Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymMam problemy finansowe. Jak sobie poradzić?
Lubella zapytał 1 rok temu
0Shares
Mam poważne kłopoty finansowe , jestem załamana. Jak poradzić sobie z taką sytuacją?
Popadłam w duże kłopoty finansowe . Mam do oddania 80000 tysięcy, sama nie wiem jak to się stało. Kredyt którego nie spłacałam bo brakowało ...
Mam problemy finansowe. Jak sobie poradzić?
4 (80%) 4 votes
0Shares
3 odpowiedzi
kasia odpowiedział 1 rok temu

80 tys to jeszcze nie jest tak źle, choć oczywiście nie jest to mało. Po pierwsze to spróbuj pogadać z bankiem, często można się dogadać i może podpowiedzą Ci jak wyjść z długów. Może uda Ci się ustalić z nimi ratę dopasowaną do Twoich zarobków? Po drugie postaraj się wprowadzić oszczędności w życiu, na czym tylko się da, a każdą zaoszczędzoną kwotę przeznaczaj na spłatę zadłużenia. Sprawdź sobie też tę stronę o oszczędzaniu [link] – znajdziesz tu porady dotyczące tego na czym możesz zaoszczędzić, ale też jak poradzić sobie z długami, więc naprawdę przeczytaj i postaraj się zastosować do tych rad. Z innych porad to może udałoby Ci się znaleźć jakąś dodatkową prace? Np. jako opiekunka do dziecka? Są z tego naprawdę fajne pieniądze.

Odpowiedż dlaMam problemy finansowe. Jak sobie poradzić?
3.7 (73.33%) 3 votes
Katarzyna odpowiedział 9 miesięcy temu

ZAPRASZAM DO ODWIEDZENIA STRONY
kasiulix oferty-kredytowe
Ogromny wybór ofert m.in. kredyty, leasing, ubezpieczenia etc. Wśród pożyczek pozabankowych znajdą Państwo chwilówki z pierwszą pożyczką za darmo (bez prowizji i odsetek) oraz długoterminowe pożyczki na raty.

Mam problemy finansowe. Jak sobie poradzić?
Oceń ten wpis teraz
Aza odpowiedział 7 miesięcy temu

Warto zweryfikować wydatki, znaleźć dodatkowy dochód i podjąć działania w celu naprawy obecnej sytuacji. Na każdym etapie zobowiązania jest możliwość poprawy sytuacji. Każde podjęte działanie w celu wyjścia z zadłużenia będzie świadczyło na korzyść dłużnika w sytuacji,  ewentualnego, postępowania sądowego.

Odpowiedż dlaMam problemy finansowe. Jak sobie poradzić?
Oceń ten wpis teraz
Twoja odpowiedź

20 + 7 =

LubellaSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Mam problemy finansowe. Jak sobie poradzić? 1 Dobre Słabe Lubella zapytał 1 rok temu Google Plus 0 Share 0 Tweet 0 reddit 0 0Shares Mam poważne kłopoty finansowe , jestem załamana. Jak poradzić sobie z taką sytuacją? Popadłam w duże kłopoty finansowe . Mam...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.