Społeczność: pytaniaKategoria: Pomoc zadłużonymUpadłość jak ogłosić
Serekz zapytał 5 miesięcy temu
0Shares

Dzień dobry,
mam stare zobowiązania finansowe i nie jestem wstanie ich spłacić obecnie jestem osobą niepełnosprawną pobierającą zasiłek stały z m.o.p.s w kwocie 277zł chciałbym skorzystać z upadłości konsumenckiej ale kompletnie nie mam pojęcia jak się za to zabrać?

Upadłość jak ogłosić
Oceń ten wpis teraz
0Shares
1 odpowiedzi
Dora odpowiedział 4 miesiące temu
0Shares

Podane informacje są bardzo ogólne i nie dają możliwości udzielenia konkretnej odpowiedzi. Dochód poniżej minimum socjalnego wskazuje, iż wniosek może zostać oddalony przez sąd. Upadłość konsumencka skutkuje wieloletnimi , negatywnymi, konsekwencjami dla wnioskodawcy i nie w każdym przypadku jest zasadna.

Odpowiedż dlaUpadłość jak ogłosić
Oceń ten wpis teraz
0Shares
Twoja odpowiedź

14 + 15 =

SerekzSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Upadłość jak ogłosić 0 Dobre Słabe Serekz zapytał 5 miesięcy temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Dzień dobry, mam stare zobowiązania finansowe i nie jestem wstanie ich spłacić obecnie jestem osobą niepełnosprawną pobierającą zasiłek stały z m.o.p.s w kwocie 277zł chciałbym skorzystać z upadłości konsumenckiej ale...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.