fiona zapytał 2 lata temu
0Shares

Witam. Potrzebuje pomocy w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Posiadam bardzo duże zadłużenia i niestety nie uda mi się ich uregulować nawet przez 30 lat.
Szukam pomocy specjalisty, który pomoże mi ogłosić upadłość konsumencką. Liczą się dla mnie koszty więc proszę również o informację ile by to kosztowało?

Upadłość Konsumencka
5 (100%) 2 votes
0Shares
2 odpowiedzi
Henryk odpowiedział 2 lata temu

Złożenie wniosku to koszt 30 złotych. Warto zastanowić się dobrze przed jego złożeniem. Jest dużo przesłanek, które dyskredytują wnioskodawcę. Po odrzuceniu złożonego wniosku następny można złożyć po upływie ustawowej karencji. Jest wiele możliwości nim podejmie sie ostateczne działanie.

Odpowiedż dlaUpadłość Konsumencka
5 (100%) 2 votes
Jeszu09 odpowiedział 2 lata temu

Jestem osobą zadłużoną i obecnie toczy się postępowanie w przedmiocie upadłości konsumenckiej mojej osoby.Szukam rozwiązania jeśli upadłość konsumencka nie zostanie mi przyznana.O szczegółach chciałbym opowiedzieć podczas rozmowy osobistej.pozdrawiam

Odpowiedż dlaUpadłość Konsumencka
5 (100%) 1 vote
Twoja odpowiedź

2 + 9 =

fionaSpołeczność: pytania › Kategoria: Dyskusja ogólna › Upadłość Konsumencka 0 Dobre Słabe fiona zapytał 2 lata temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Witam. Potrzebuje pomocy w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Posiadam bardzo duże zadłużenia i niestety nie uda mi się ich uregulować nawet przez 30 lat. Szukam pomocy specjalisty, który pomoże mi ogłosić upadłość...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.