AnitaK zapytał 2 lata temu
0Shares

Wziąłem kredyt w Getin Banku w spłacałem go przez rok. Obecnie straciłem dobrze płatną pracę i od miesiąca nie mogę znaleźć nowej. Może mi ktoś doradzić czy mogę zawiesić kredyt? Może ubezpieczenie pokryje zadłużenie skoro utraciłem pracę.

Utrata pracy
5 (100%) 1 vote
0Shares
3 odpowiedzi
czekon odpowiedział 2 lata temu

Możesz wystąpić o kilkumiesięczne wakacje w spłacie odsetek bądź kapitału. Argumentujesz to utratą pracy. 
Myślę, że jest duża szansa na to aby Bank się zgodził. Jeśli będziesz miał z tym problem to napisz.

Odpowiedż dlaUtrata pracy
5 (100%) 1 vote
nxB odpowiedział 2 lata temu

Witam mam pytanie do państwa własnie straciłam prace , poszukuje oczywiście nowej ale jak nara zaległosci ze spłatami innych rat i nie mam pojecia co moge zrobić w tej sytuacji a potrzebuje pilnie gotowki nie mam swojego mieszkania ani samochodu. Czy w takich sytuacjach państwo równiez pomagaja ? prosze o szybka odpowiedz

Odpowiedż dlaUtrata pracy
4 (80%) 1 vote
Rafał odpowiedział 2 lata temu

W przypadku utraty pracy warto złożyć w Banku wniosek o zwrot ubezpieczenia na spałtę kapitału.

Odpowiedż dlaUtrata pracy
Oceń ten wpis teraz
Twoja odpowiedź

20 + 5 =

AnitaKSpołeczność: pytania › Kategoria: Dyskusja ogólna › Utrata pracy 0 Dobre Słabe AnitaK zapytał 2 lata temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Wziąłem kredyt w Getin Banku w spłacałem go przez rok. Obecnie straciłem dobrze płatną pracę i od miesiąca nie mogę znaleźć nowej. Może mi ktoś doradzić czy mogę zawiesić kredyt?...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.