Główna Forum Pozostałe produkty finansowe Czy macie jakieś firmy pożyczkowe lub inwestycje w nieruchomości?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Roba 4 miesiące, 1 tydzień temu.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #8825 Odpowiedz

  Inwestor Gdańsk

  Jestem inwestorem z Gdańska, który zainwestuje do 100 tysięcy miesięcznie w pożyczki lub oddłużanie dla osób fizycznych i firm. Chętnych zapraszam do kierowania pytań w odpowiedziach! Dopisek na forum: AS na e-mail forum: kontakt@forum-oddluzanie.pl

  #8826 Odpowiedz

  Zrozpaczona

  Witam,

  mam długi ponad 60 000 zł i komornika, czy mogę coś zrobić czy może Pan pomóc? Napisałam na podany adres i od paru godzin czekam na odpowiedz.

  #9654 Odpowiedz

  Roba

  Udzielam pożyczki z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: Czy macie jakieś firmy pożyczkowe lub inwestycje w nieruchomości?
Twoje informacje
8 × = 16

Główna › Forum › Pozostałe produkty finansowe › Czy macie jakieś firmy pożyczkowe lub inwestycje w nieruchomości? Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Roba 4 miesiące, 1 tydzień temu. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3) Autor Wpisy Marzec 2, 2018 o 8:46 pm #8825 Odpowiedz Inwestor Gdańsk Jestem...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.