Główna Forum Pozostałe produkty finansowe Jak rozwiązać umowę o polisolokatę bez straty włożonych pieniędzy?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Showmem 2 miesiące temu.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #9189 Odpowiedz

  B_B

  Na tym forum jest Kancelaria Prawna która zajmuje się odszkodowaniami powypadkowymi oraz odzyskiwaniem pełnych kwot z polisolokat. Gdyby miała Pani pytania prosimy o kontakt na mail: kontakt@forum-oddluzanie.pl z dopiskiem w tytule wiadomości polisolokata.

  #9637 Odpowiedz

  angela

  Pomogę uzyskać pożyczkę na spłatę zadłużeń, nawet komorniczych. Bez rejestrów.

   

  #9188 Odpowiedz

  Anna

  Witam, mam polisolokatę w Generali, ostatnio ją rozwiązałam i dostałam ledwie 20% wpłaconej kwoty. Czy jakaś kancelaria może mi pomóc w uzyskaniu reszty moich pieniędzy? Nie chcą mi oddać ze względu na zerwanie takiej polisolokaty.

  #9963 Odpowiedz

  Showmem

  Poszukuję pomocy w oddłużaniu w ZUS i US. Mam firmę transportową i ze względu na awarię samochodów dostawczych wynikają moje problemy. Szukam około 120 000

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Jak rozwiązać umowę o polisolokatę bez straty włożonych pieniędzy?
Twoje informacje
6 + 4 =

Główna › Forum › Pozostałe produkty finansowe › Jak rozwiązać umowę o polisolokatę bez straty włożonych pieniędzy? Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Showmem 2 miesiące temu. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4) Autor Wpisy Maj 19, 2018 o 10:17 am #9189 Odpowiedz B_B Na tym forum jest...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.