Główna Forum Kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny wcześniejsza spłata które banki?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Laura 10 miesiące, 2 tygodnie temu.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #8479 Odpowiedz

  Jason

  Witajcie. Moje pytanie brzmi następująco. Chciałbym się starać o kredyt hipoteczny, ale zastanawiam się, czy są jakieś opcje, dzięki którym mogę dokonać spłaty jak najszybciej? Co w takim momencie powinienem wiedzieć? Jeśli chodzi o samą marżę, nie gra ona dla mnie największej roli. Chcę po prostu zaciągnąć kredyt, a potem jak najszybciej go spłacić. Pozdrawiam i dziękuję.

  #8480 Odpowiedz

  Nosek Mariusz

  W takiej sytuacji może warto zapytać, czy jest opcja zaciągnięcia pożyczki bez różnych początkowych opłat? Słyszałam, że istnieje taka możliwość, ale dopytaj o to w swoim bądź konkurencyjnym banku. Im więcej ofert porównasz, tym lepiej.

  #8481 Odpowiedz

  Hipoteczny MIS

  Kiedyś starałem się o kredyt i kolega nasunął mi myśl, by zapytać o nadpłacanie kredytu. To był świetny pomysł. W zależności od moich możliwości finansowych mogłem wielokrotnie nadpłacać kredyt. Nie ponosiłem z tego tytułu żadnych dodatkowych prowizji. Kredyt spłaciłem szybciej, bardziej opłacała mi się właśnie taka opcja. Polecam.

  #8482 Odpowiedz

  Laura

  Ja bym po prostu poszukała na stronach banków takiej możliwości. Teraz banki walczą o klientów więc nie powinno być problemu ze znalezieniem najlepszego dla siebie rozwiązania kredytowego.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Kredyt hipoteczny wcześniejsza spłata które banki?
Twoje informacje
99 − = 96

Główna › Forum › Kredyty hipoteczne › Kredyt hipoteczny wcześniejsza spłata które banki? Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Laura 10 miesiące, 2 tygodnie temu. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4) Autor Wpisy Styczeń 4, 2018 o 10:09 am #8479 Odpowiedz Jason Witajcie. Moje pytanie brzmi następująco. Chciałbym...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.