Główna Forum Pożyczki pozabankowe Kruk Windykacja Opinie czy jest to straszne?

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Darek 6 miesiące, 4 tygodnie temu.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #9187 Odpowiedz

  Jacek

  Witam, od jakiegoś czasu jestem nękany przez firmę windykacyjną KRUK. Dostaję maile i telefony. Oferują spłatę zadłużenia ratalną, ale ja tam nie mam długu. Co mogę zrobić? Proszę o pomoc czy kierować sprawę do sądu albo na policję? Nie mam informacji skąd pochodzi to zadłużenie. Mam tylko informację, że muszę to spłacić.

  #9192 Odpowiedz

  Darek

  Uważaj na zawieranie jakichkolwiek ugód z firmą kruk bo będziesz załował i nigdy nie uwolnisz się od długu. Miałem podobną sytuację i podpisałem ugodę potem się okazało że dług nigdy nie istniał. Nie był mój, należał do osoby z mojej rodziny która nie żyła od 16 lat. Nie podpisuj ugód i zapoznaj się z artykułem z tego linku : https://bit.ly/2rSeB4o

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Odpowiedz do: Kruk Windykacja Opinie czy jest to straszne?
Twoje informacje
1 + 6 =

Główna › Forum › Pożyczki pozabankowe › Kruk Windykacja Opinie czy jest to straszne? Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Darek 6 miesiące, 4 tygodnie temu. Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2) Autor Wpisy Maj 19, 2018 o 10:10 am #9187 Odpowiedz Jacek Witam, od jakiegoś czasu jestem...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.