Główna Forum Pozostałe produkty finansowe lokata online

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Szymon Tracz 8 miesiące temu.

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #9012 Odpowiedz

  kasiek66

  Cześć, szukałąm lokat z możliwością założenia on-line i ta nowa z BOŚ Bank e-lokata Na plusie jest bardzo przystępna, podpowie ktoś coś więcej o niej?

  #9466 Odpowiedz

  zenka

  Bardziej opłacalne są inwestycje z oferty, nie wiem dlaczego nie zaryzykujesz jeśli chcesz zyskać ciut więcej, niemal w tak samo bezpieczny sposób. Lokaty dzisiaj to oprocentowanie ok. 2% rocznie, bardzo mało, niemal nieopłacalnie więc przemyśl temat innych metod inwestowania, nawet bez wiedzy na ten temat.

  #9472 Odpowiedz

  Szymon Tracz

  A jeżeli nie skupiać się na lokacie, to na czym? dodano całkiem fajny wpis na ten temat, także swobodnie można się z nim zapoznać. Myślę, że należy patrzeć nieco szerzej, niż tylko na to, jakie możliwości dają lokaty, bo dróg jest kilka, jak nie kilkanaście 🙂 Pozdrawiam!

Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
Odpowiedz do: lokata online
Twoje informacje
24 ÷ = 4

Główna › Forum › Pozostałe produkty finansowe › lokata online Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Szymon Tracz 8 miesiące temu. Przeglądajasz 3 wpisy - od 1 do 3 (z 3) Autor Wpisy Kwiecień 12, 2018 o 11:07 am #9012 Odpowiedz kasiek66 Cześć, szukałąm lokat z możliwością założenia on-line i ta nowa...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.