Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Oddłużanie Opinie Najlepsze firmy odlużeniowe / oddlużające na rynku?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Pogoda Ducha 2 lata, 9 miesiące temu.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #523 Odpowiedz

  Pogoda Ducha

  Jakie są Waszym zdaniem najlepsze firmy pomagające w oddłużaniu na rynku? Szukam najlepszej firmy oddłużeniowej jestem w stanie zapłacić za usługę, ale stawiam na skuteczność takiej firmy. Jakie są Wasze opinie? Co polecacie?

  #527 Odpowiedz

  orient kiepski

  Moim zdaniem najlepszą ofertę na chwilę obecną ma firma Conectum Finanse, ale takich firm jest cała masa. Lexperto, Mediator, COD, windykowani i wiele wiele więcej. W zależności jak chcesz rozwiązać problemy czy finansowo czy prawnie – oferta Conectum zawiera i jedno i drugie. Ale najlepsze rozwiązanie to zgłosić się od kilku firm i porównać. Pozdrawiam.

  #529 Odpowiedz

  Natenczas

  Czego oczekujesz od takiej firmy? Pomocy prawnej czy kredytu?

  #549 Odpowiedz

  Pogoda Ducha

  Dobrze byłoby, aby uzyskać kredyt na spłatę wszystkich długów i płacić jedną małą ratę. 200/300 zł. W swoim banku jeszcze płacę regularnie, ale mam kilka pozyczek pozabankowych wziętych na żonę, która nie spłacała ich od kilku miesięcy i zostawiła mnie z długami.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Najlepsze firmy odlużeniowe / oddlużające na rynku?
Twoje informacje
75 + = 84

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Oddłużanie Opinie › Najlepsze firmy odlużeniowe / oddlużające na rynku? Otagowane: Firmy Oddłużeniowe, oddłużanie forum Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Pogoda Ducha 2 lata, 9 miesiące temu. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4) Autor Wpisy Maj 24,...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.