Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Pożyczka zaciągnięta przez kogoś a na moje konto uda się odzyskać?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  BIK 11 miesiące, 1 tydzień temu.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #8533 Odpowiedz

  Maciek

  Witam serdecznie. Chciałbym się zapytać, czy jeśli ktoś wziął pożyczkę przez moje konto w internecie w jednej z takich firm, które zajmują się internetowymi pożyczkami, a teraz nie chce jej spłacić, to mam jakąś szansę, by odzyskać pieniądze? Dodam jeszcze, że jestem studentem i otrzymuję co miesiąc stypendium. Czy przejmą te moje jedyne pieniądze? Pozdrawiam i dziękuję za udzieloną mi pomoc.

  #8534 Odpowiedz

  Zaufany pomocnik

  Może być ciężko. Jeśli ta osoba nie chce spłacić, a zaciągnęła pożyczkę przez Twoje konto internetowe, to świadczy to jedynie o tym, iż znała Twoje hasło i login. Skoro więc znała te dane, to otrzymała je od Ciebie. Więc raczej w żaden sposób nie udowodnisz, że ta osoba pobrała pieniądze bez Twojej wiedzy. No chyba, że jesteś w stanie to jakoś inaczej udowodnić, ale wątpię.

  #8535 Odpowiedz

  Grypa szaleje

  Jeśli przez internet, to kiepsko. Co do stypendium. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób jest ono wypłacane. Jeśli na konto bankowe, to prawdopodobnie środki t zostaną przejęte na rzecz zaciągniętej pożyczki. Jeśli natomiast otrzymujesz wypłatę swojego stypendium na uczelni, to windykator nie zajmie Twoich pieniędzy.

  #8536 Odpowiedz

  BIK

  Najważniejsze, by sprawdzić jeszcze, czy to aby jedyna pożyczka. Zamów darmowy raport BIK. Upewnij się, że nie masz więcej pożyczek do spłacenia.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Pożyczka zaciągnięta przez kogoś a na moje konto uda się odzyskać?
Twoje informacje
− 5 = 5

Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Pożyczka zaciągnięta przez kogoś a na moje konto uda się odzyskać? Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  BIK 11 miesiące, 1 tydzień temu. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4) Autor Wpisy Styczeń 8, 2018 o 8:58...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.