Główna Forum Pożyczki pozabankowe Sprzedaż długu do windykacji brak cesji co robić?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Light Lord 10 miesiące, 2 tygodnie temu.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #8558 Odpowiedz

  Jojo

  Witam. Pod koniec grudnia zaciągnąłem pożyczkę. Jednak po tym czasie wpadłem w pułapkę pożyczek i straciłem kontrolę nad całą sytuacją. Kiedy nie miałem możliwości spłacenia długu, firmy pożyczkowe sprzedawały go do innych firm specjalizujących się w odzyskiwaniu pieniędzy, a jednocześnie doliczały do tego dodatkowe opłaty. Dodam, że ponoć otrzymałem zawiadomienie pisemne o konieczności spłaty, jednak nie było mnie miejscu zameldowania i nic nie odebrałem. Co mogę zrobić, by opóźnić wizytę komornika w moim domu?

  #8559 Odpowiedz

  Maks

  W tej sytuacji pozostaje jedynie napisanie jakiegoś odwołania od zapłaty Jeśli tego nie zrobisz, prawdopodobnie już wkrótce pojawi się u Ciebie komornik.

  #8560 Odpowiedz

  Fałsz

  Przede wszystkim zapoznaj się z treścią dokumentów. Jeśli otrzymasz pismo z sądu o nakazie zapłaty, wtedy pozostaje jedynie odwołanie się.

  #8561 Odpowiedz

  Light Lord

  Pamiętaj, że ważne jest, na taki adres dostarczono dokumenty. Jeśli był to błędny adres, możesz się odwołać od decyzji sądu. Nawet, jeżeli minęło już 14 dni na odwołanie się zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Sprzedaż długu do windykacji brak cesji co robić?
Twoje informacje
÷ 4 = 1

Główna › Forum › Pożyczki pozabankowe › Sprzedaż długu do windykacji brak cesji co robić? Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Light Lord 10 miesiące, 2 tygodnie temu. Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4) Autor Wpisy Styczeń 11, 2018 o 9:39 am #8558 Odpowiedz Jojo Witam. Pod koniec...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.