Główna Forum Dyskusje ogólne szkolenie bhp Krakow

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Franek 23 5 miesiące, 4 tygodnie temu.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #2824 Odpowiedz

  renata walaszczyk

  witam, muszę przeprowadzić szkolenie bhp w firmie i zastanawiam się nad ta firmą http://hsec.pl/, które polecił mi znajomy czy ktoś może korzystał z usług tej firmy i może mi coś doradzic? Niektórzy polecają także szkolenia on-line ale jakos nie jestem do tego przekonana . Co Wy myślicie o tym ? Będę wdzięczna za opinie.

  #2857 Odpowiedz

  Aga9000

  no niestety tej firmy nie znam. sama u siebie w firmie korzytsałam z usług tej firmy szkoleniebhp Oni są z Warszawy z Chłodnej, ale naprawde fachowcy jakich malo. Czesto przeprowadzalam szkolenia z roznymi firmami, ale tylko oni sa tak profesjonalni i to wlansie z nimi juz od jakiegos czasu wspolpracuje ostatnio.

  #8186 Odpowiedz

  Anna

  Najlepiej opierać się na opiniach, a przecież o te nie jest trudno. Ja niestety tej konkretnej firmy nie znam, ale jeżeli szuka się firm szkoleniowych z zakresu BHP może warto się zapoznać z ofertą gdbhp.pl/szkolenia-i-kursy-na-urzadzenia-ktore-warto-miec-w-swoim-portfolio, bo firma to nie wszystko, trzeba się też zapoznać z jej usługami i możliwościami.

  #8254 Odpowiedz

  Magda

  Szkolenia BHP są obowiązkowe w każdej firmie. Każdy pracodawca powinien zapewnić dla grona pracowników takie szkolenie, aby każdy wiedział jak ma postępować w pracy. szkolenia bhp lublin Unika się jednak takich szkoleń zaawansowanych aby “pracownicy za dużo nie wiedzieli”. Dlatego warto samemu udać się do biura szkoleń i dowiedzieć się paru rzeczy.

  #8283 Odpowiedz

  Franek 23

  Ja zdecydowanie polecam szkolenia stacjonarne, online jakoś mi nie leżą.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
Odpowiedz do: szkolenie bhp Krakow
Twoje informacje
45 ÷ = 5

Główna › Forum › Dyskusje ogólne › szkolenie bhp Krakow Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Franek 23 5 miesiące, 4 tygodnie temu. Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5) Autor Wpisy Kwiecień 28, 2017 o 2:08 pm #2824 Odpowiedz renata walaszczyk witam, muszę przeprowadzić szkolenie bhp w firmie...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.