Społeczność: pytaniaKategoria: Kredyty bankoweHabza Finanse Opinie i prowizje?
Qohyvos zapytał 1 rok temu
0Shares

Witam, poszukuję opinii dotyczących firmy Habza Finanse oraz informacji o tym jakie mają prowizje i dodatkowe koszty. Dodam, że jestem z Warszawy i potrzebuję pomocy w uzyskaniu kredytu na kwotę 45 000 zł. A może pójść prosto do banku i się nie zastanawiać na pośrednikami? Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi.

Habza Finanse Opinie i prowizje?
3 (60.91%) 22 votes
0Shares
5 odpowiedzi
Stonoga odpowiedział 1 rok temu

Opinie na temat Habza Finanse są różne -tak to jest z pośrednikami. Klienci negatywnie oceniają długi okres oczekiwania na kontakt i prowizje. Szczególnie w tym przypadku. Decydując się na współprace z pośrednikiem i tak warto spróbować samemu spróbować i zapoznać się z  ofertą innych firm.

Habza Finanse Opinie i prowizje?
3.6 (71.67%) 12 votes
Myzak odpowiedział 1 rok temu

Absolutnie nie polecam pośredników finansowych. Duże prowizje nawet i 30%, a sprawę można rozwiązać samemu.

Odpowiedż dlaHabza Finanse Opinie i prowizje?
2.5 (50.77%) 13 votes
Wiesław odpowiedział 2 miesiące temu

30%? W habza Finanse chyba max to 20% więc to jest różnica, nie pobierają więcej niż konkurencyjne firmy. Ich oferta jest naprawdę dobra a kontakt i pomoc ze strony doradców bardzo pozytywnie odebrałem.

Odpowiedż dlaHabza Finanse Opinie i prowizje?
3.7 (73.33%) 3 votes
Milo odpowiedział 2 miesiące temu

20%?? Skandal!!! Dostajesz kredyt na 50 tys. zł i musisz im oddać 10 tys./!!!!!??? Szok! Masz do dyspozycji 40 tys. a do oddania pewnie 70! Przecież to lichwa. Nie dziwię się ze w narodzie nienawisc do posrednikow. Jak kredyt to tylko w banku a i tam Polaków kroją na potęgę. 

Odpowiedż dlaHabza Finanse Opinie i prowizje?
3 (60%) 2 votes
Valeria odpowiedział 2 tygodnie temu

Ostroznie z telefonami od HabzaFinanse!!!! Niestety wydarzyla sie niezmiernie nieprzyjemna sytuacja dzisiaj 5.10. o 18:15. Zostawilam swoj numer telefonu na stronie Habzafinanse zeby do mnie odzwonili zeby zadac krotkie pytanie na temat informacji ktora znalazlam na stronie internetowej. Oddzwonil do mnie Pan Jarosław Welman i byl bardzo niemily. Nie dal mi sie przedstawic ani nie zapytal w jakiej sprawie prosilam o kontakt. Cala rozmowa brzmiala nastepujaco: Dzis jest piatek wieczor, nie chce wydlozacz rozmowy, przejde do rzeczy, z jakiego tytulu posiada Pani dochody. Ja sie wystraszylam ze Pan tak na mnie sie rzucil i odlozylam sluchawke.Po czym dostalam strasznie nieprzyjemny sms: Po co Pani wpisuje swoj numer telefonu i w rozmowie zawija ogon?Moj maz widzac ze jestem przerazona i zaplakana odzwonil do Pana Jaroslala, ktory zacza podnosic glos, urzywac slow typu \”czlowieku\” i t.d. Tez pracuje z klientami po 12 godzin i nie wyobrazam sobie sytuacji gdzie moglabym tak potraktowac klienta.

Odpowiedż dlaHabza Finanse Opinie i prowizje?
Oceń ten wpis teraz
Twoja odpowiedź

7 + 8 =

QohyvosSpołeczność: pytania › Kategoria: Kredyty bankowe › Habza Finanse Opinie i prowizje? 0 Dobre Słabe Qohyvos zapytał 1 rok temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Witam, poszukuję opinii dotyczących firmy Habza Finanse oraz informacji o tym jakie mają prowizje i dodatkowe koszty. Dodam, że jestem z Warszawy i potrzebuję pomocy w uzyskaniu...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.