Kredyt konsolidacyjny, czyli broń na zadłużenie.. Czy to do końca prawda?

Kredyt konsolidacyjny - gdzie, jak i opinie.

Co to jest kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny to sprytne narzędzie bankowe służące przede wszystkim zwiększeniu zarobków banku. Zdawać by się mogło, że to stwierdzenie jest nieco na wyrost, jednak nic bardziej mylnego. Oferty banków pod tytułem: obniżymy Twoją ratę jeśli jesteś solidnym płatnikiem to wabik, dzięki któremu banki zyskują jedynie kolejnych i kolejnych klientów.

Ale konsolidacja może być też skutecznym rozwiązaniem na długi. 

Jak działa kredyt konsolidacyjny i do kogo jest skierowany?

Slogan „jedna wygodna rata” lub „spłać wszystkie Twoje kredyty” działa zachęcająco dla każdego klienta posiadającego kilka zobowiązań w wielu bankach. Tak naprawdę jednak oferta banków kierowana jest w 99% przypadków do osób posiadających odpowiednią zdolność kredytową oraz nienaganną punktację w BIK.

Jak zatem może skorzystać z takiego rozwiązania osoba zadłużona?

Zdaniem wielu – nie może. Niestety należy uświadomić sobie, że osoby zadłużone nie mogą liczyć na konsolidację bankową swoich zobowiązań jeśli na tych zobowiązaniach są zaległości w BIK, jeśli skierowali już po kilkanaście zapytań do banków w sprawie kredytu również nie.

Negatywna opinia biur pośrednictwa kredytowego nie wzięła się wyłącznie z wysokich kosztów jakie te biura naliczają do kredytu, ale przede wszystkim z ilości zapytań kierowanych do banków i obniżania w ten sposób możliwości zaciągnięcia kredytu. Znakomitymi przykładami mogą być tutaj doradcy finansowi i kredytowi lub niektóre firmy pośrednictwa kredytowego, te firmy od razu wysyłają kilka zapytań do banków niszcząc scoring w Biurze Informacji Kredytowej.

Jednak posiadamy rozwiązanie, które pozwoli na łatwiejszą spłatę również Twoich zadłużeń. To konsolidacja z BIK a następnie przeniesienie zobowiązań do banku.

Oddłużanie a kredyt konsolidacyjny – jak działamy?

Jak zatem wyjść z długów, oddłużyć się z kredytów lub chwilówek? Odpowiedzią jest odpowiedni dobór specjalistów w konsolidacji chwilówek i kredytów.
Z pomocą przychodzą doradcy kredytowi forum. Nie robimy zbędnych zapytań, nie pobieramy opłat wstępnych, przeprowadzamy krok po kroku.
Nasi doradcy kredytowi mają kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji trudnych wniosków kredytowych, dlatego codziennie udaje się pozyskiwać kilkaset tysięcy finansowania dla dziesiątek osób.

Warunki:

– od 30 tys. zł aż do 360 tys. zł bez zabezpieczenia majątkowego
– nawet 144 raty
– bez poręczycieli
– dopasowana rata miesięczna
– karencja w spłacie
– czas uzyskania do 48 h
– na zasadach bankowych
– RRSO od 7,12%

Jak uzyskać kredyt konsolidacyjny na wyjście z długów bez BIK?
Gdzie uzyskać oddłużanie kredytów i chwilówek?
1. uzupełnij formularz poniżej
2. oddzwoni do Ciebie rekomendowany doradca
3. otrzymujesz rozwiązanie i aż o 98% większą szanse na spłatę chwilówek i kredytów.


Wypełnij formularz – w 5 minut dowiesz się czy i ile pieniędzy dostaniesz.

  Kwota zadłużenia (od 10 tys. zł)? (wymagane)

  Rodzaj pomocy (niewymagane):
  konsolidacjaoddłużanie-mediacjeupadłość konsumencka

  Czy masz chwilówki? (niewymagane)

  Czy masz kredyty? (niewymagane)

  Masz dodatkowe pytania w temacie: Kredyty konsolidacyjne? Zostaw komentarz, dzięki czemu uzyskasz pomoc jednego z ekspertów, możesz również nawiązać kontakt z Forumowiczami i wymienić poglądy i opinie tutaj: Forum.

  4.4/5 - (364 votes)
  https://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2016/04/Kredyt-konsolidacyjny-1024x624.jpghttps://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2016/04/Kredyt-konsolidacyjny-150x150.jpgPiccolloKredyty konsolidacyjneKredyt Konsolidacyjny,Kredyty BankoweKredyt konsolidacyjny, czyli broń na zadłużenie.. Czy to do końca prawda? Co to jest kredyt konsolidacyjny? Kredyt konsolidacyjny to sprytne narzędzie bankowe służące przede wszystkim zwiększeniu zarobków banku. Zdawać by się mogło, że to stwierdzenie jest nieco na wyrost, jednak nic bardziej mylnego. Oferty banków pod tytułem: obniżymy Twoją ratę jeśli...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.