Główna Forum Pomoc dla zadłużonych Jak wyjść z długów Nakaz zapłaty – przeniesienie sprawy do innego Sądu.

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #2701 Reply
  Lilka
  Gość

  Dostaniesz informację o rozprawie sądowej, na którą będziesz musiał lub nie będziesz musiał się stawić. Oczywiście stawiennictwo jest tylko na Twoją korzyść. Sędzia też człowiek, popłaczesz pomówisz o trudnej sytuacji to i na raty Ci rozłoży dług. Nie wiesz jak działać – pisz w temacie Lilka Sądowy nakaz zapłaty na kontakt@forum-oddluzanie.pl. Pozdrawiam.

  #1161 Reply
  Safona
  Gość

  W następstwie przekazania sprawy do sądu rejonowego, do ponownego rozpatrzenia, dłużnik otrzyma wezwanie z informacją o terminie rozprawy. Możliwości jest wiele. Jednym z przysługujących dłużnikowi praw jest złożenie odpowiedzi na pozew, która umożliwia podniesienie zarzutów oraz złożenie wniosków.

  #1159 Reply
  Milord
  Gość

  Zgodnie z art. 27 k.p.c.” Powództwo wytacza się przed sąd pierwszej instancji, w którego okręgu pozwany ma miejsce zamieszkania.”. W przypadku złożenia sprzeciwu od nakazu zapłaty postępowaniu elektronicznym otrzymanego z sądu w Lublinie, sprawa zostaje przekazana do ponownego rozpatrzenia do sadu rejonowego w miejscu zamieszkania dłużnika

  #1826 Reply
  Sprzeciw od nakazu zapłaty
  Gość

  Kiedy mogę skorzystać z furtki „przedawnienie”? Od wyroku minęło już ponad trzy lata, przecież niektóre długi przedawniają się prędzej. O sprawie nikt mnie nie informował, dostałem tylko odpis wyroku, który zaskarżyłem. Komornik zajmujący się moją sprawą wszystko specjalnie przedłuża. Dlaczego nie zajął mojego wynagrodzenia kiedy pracowałem? Boję się, że zlicytują mi mieszkanie – 51 m, obciążone kredytem hipotecznym. Jak dojdzie do licytacji to zabraknie pieniędzy na spłatę pozostałych zobowiązań.

  #1096 Reply
  zielone oczy
  Gość

  Witam, dostałam postanowienie z Sądu o przekazaniu sprawy z Sądu w Lublinie do Sądu Rejonowego w mojej miejscowości. Co teraz? Dodam że do Sądu w Lublinie zgłosiłam sprzeciw. Ale co z tym postanowieniem? Czy muszę podejmować jakieś kroki?

Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
Odpowiedz do: Nakaz zapłaty – przeniesienie sprawy do innego Sądu.
Twoje informacje
Główna › Forum › Pomoc dla zadłużonych › Jak wyjść z długów › Nakaz zapłaty – przeniesienie sprawy do innego Sądu. Otagowane: Nakaz zapłaty, zarzuty od nakazu zapłaty This topic has 4 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 miesiące/y temu by Lilka. Przeglądajasz 5 wpisów - od 1 do 5 (z...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.