Czy pożyczki pod zabezpieczenie nieruchomości to dobra alternatywa dla zadłużonych firm?

pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm 2019

Pożyczki pod zastaw nieruchomości dla zadłużonych firm, czy to dobre wyjście?

Potoczne określenie „pożyczki pod zastaw” odnosi się tutaj zasadniczo do dwóch produktów finansowych oferowanych legalnie i trzeciego, na granicy prawa, z którym trzeba bardzo uważać. Wszystkie te rodzaje pożyczek charakteryzuje wspólna cecha: zabezpieczeniem jest nieruchomość będąca własnością Klienta, lub innej osoby godzącej się jej użyczyć danej firmie. Trzeba się zatem liczyć z tym, iż po braku spłaty nieruchomość zostanie utracona.

Czy pożyczka pod zastaw nieruchomości jest bezpieczna?

Jak każda pożyczka, tak samo pożyczki zabezpieczone mają swoje wady oraz zalety. Przede wszystkim pożyczka w której jest zabezpieczenie jest o wiele tańsza procentowo niż kredyt bez zabezpieczenia. Dodatkowo jeżeli myślimy o pożyczce pod zastaw nieruchomości możemy się starać o wyższą kwotę niż w przypadku kredytu bankowego, gdzie weryfikuje nas zdolność kredytowa oraz dochody a w przypadku pożyczki zabezpieczonej główną rolę odgrywa wartość nieruchomości pod która pożyczka zostaje nam udzielona.

Nie możemy zapominać również o tym, że decydując się na taki krok, musimy sprawdzić wszystkie aspekty dotyczące takiego kredytowania. Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na zapisy umowne i harmonogram spłaty, szczególnie zwracając uwagę kiedy będzie uruchomiona pożyczka, pod jakimi warunkami i ile trzeba czekać na pieniądze, ale również przeliczyć koszty pożyczki i koszty notarialne.

Jak dla każdej pożyczki, należy być pewnym lub prawie pewnym że pożyczkę wraz ze wszystkimi kosztami będziemy w stanie spłacić, należy dokładnie przeliczyć jakie są łączne koszty pożyczki (odsetki, opłaty przygotowawcze, prowizje inwestora, prowizje pośredników, opłaty notarialne), aby nie spotkała nas po wypłacie przykra niespodzianka. Najlepiej gdy środki z takiej pożyczki są przeznaczone na konkretny cel. Biorąc wysoką pożyczkę i ją roztrwonić na sprawy podrzędne nie jest dobrym pomysłem.

Podsumowanie.

Dobrze jest również zabezpieczyć się na wypadek potknięcia z przyczyn niezależnych od nas możliwością wydłużenia kredytowania, bądź posiłkowaniem się kredytem bankowym. Takie kwestie należy ustalić z inwestorem bądź pośrednikiem. W naszej opinii pożyczki pod zastaw nieruchomości są bardzo dobrym źródłem finansowania na oddłużanie lub dokończenie inwestycji dla firm nie mogących skorzystać z oferty bankowej. Trzeba jednak pamiętać, że bierzemy cudze pieniądze a oddajemy swoje, więc – jak ze wszystkim we współczesnym świecie – należy zachować umiar.


Co zyskuje Twoja firma:

od 100 tys. zł aż do 10 mln zł
– o 95% szybciej niż w banku (nawet w 24 godziny)
– LTV do 70% (finansowanie do 70% wartości nieruchomości)
wakacje w spłacie
– możliwość refinansowania kredytem bankowym po 6 miesiącach
bez sprawdzania rejestrów i biznes planów
rata miesięczna lub kwartalna


Jak uzyskać finansowanie?

1. uzupełnij formularz poniżej
2. oddzwoni do Ciebie dedykowany Opiekun Biznes, który poprowadzi Cie krok po kroku
3. uzyskujesz do wiadomości parametry kredytu lub pożyczki
4. środki na koncie są w 24 godziny


Wypełnij formularz – w 5 minut dowiesz się czy i ile pieniędzy dostaniesz.

    pod zastaw lokalu/hali/magazynupod zastaw mieszkaniapod zastaw domu/działki

    Masz dodatkowe pytania w temacie: Pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości? Zostaw komentarz, dzięki czemu uzyskasz pomoc jednego z ekspertów, możesz również nawiązać kontakt z Forumowiczami i wymienić poglądy i opinie tutaj: Forum

    4.6/5 - (19 votes)
    https://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2019/04/pożyczki-pod-zastaw-nieruchomości-dla-firm-1024x392.jpghttps://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2019/04/pożyczki-pod-zastaw-nieruchomości-dla-firm-150x150.jpgEdiKredytKredyty FirmowePożyczki prywatnePożyczki Pod Nieruchomość,Pożyczki pod zabezpieczenie,Pożyczki pod zastaw nieruchomościCzy pożyczki pod zabezpieczenie nieruchomości to dobra alternatywa dla zadłużonych firm? Pożyczki pod zastaw nieruchomości dla zadłużonych firm, czy to dobre wyjście? Potoczne określenie „pożyczki pod zastaw” odnosi się tutaj zasadniczo do dwóch produktów finansowych oferowanych legalnie i trzeciego, na granicy prawa, z którym trzeba bardzo uważać. Wszystkie te rodzaje pożyczek...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.