Wybierzemy dla Ciebie najlepszą propozycję z 21 banków i 99 inwestorów!

Oblicz, ile wyniesie rata Twojego kredytu, jak długo będziesz spłacać zadłużenie, i ile zapłacisz odsetek.

Zostaw poprawne dane i sprawdź:

  Imię (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Czy masz zaległości w spłatach?

  Szukana kwota (od 10 tys. zł)

  Twoje wynagrodzenie ("na rękę", minimum 3500zł)

  (krok 1 z 2)

  Weź pożyczkę przez internet lub w czasie Pierwszego kontaktu telefonicznego! FAKT: W ciągu 60 minut porównamy dla Ciebie oferty 21 banków i 99 inwestorów! Sprawdź nas bez żadnych zobowiązań! Gwarancja do 60 minut!

  Dlaczego warto?

  Nie musisz samodzielnie dokonywać wyliczeń i odwiedzać placówek wszystkich banków w celu wybrania najlepszej oferty kredytowej. Zgłoś się tutaj a do 60 minut otrzymasz najlepszą ofertę – telefonicznie lub mailowo!

  Koszt pożyczki lub kredytu zależy od wielu czynników – prowizji, oprocentowania, formuły obliczania rat. Prowizja pobierana jest na początku okresu kredytowania, a kredytobiorcy często decydują się wliczyć do pożyczanej kwoty. Odsetki to wynagrodzenie banku za wypożyczony kapitał.

  W każdej racie kredytu spłacamy: część zadłużenia oraz odsetki. Najpopularniejsze formuły spłaty to raty równe i malejące. W racie równej suma kapitału i odsetek jest zawsze taka sama. Zmieniają się tylko proporcje składników – na początku przewagę mają odsetki, a na końcu kapitał. W ratach malejących za każdym razem spłacamy tyle samo kapitału, a zmenia się kwota odsetek. Maleje ona z biegiem czasu, ponieważ do spłaty pozostaje coraz mniej zadłużenia.

  Kalkulator kredytowy pozwala wyliczyć harmonogram spłaty dla danego zobowiązania oraz zorientować się, ile zapłacimy za pożyczaną kwotę. Dowiesz się dzięki niemu, jaka będzie wysokość odsetek płaconych w każdej racie oraz ile długu pozostanie do spłaty po uregulowaniu każdej płatności.

  Jakie kredyty porównujemy?

  Co zyskujesz?

  • szybką kalkulację raty kredytu oraz jego kosztów
  • porównanie ofert zarówno dla osób, które mają zaległości w spłatach lub płacą regularnie
  • możliwość oddłużenia również ze złym BIKiem
  • możliwość oddłużenia również ze złą historią kredytową

  Jak to działa?

  • wypełnij formularz
  • sprawdź pocztę e-mail
  • odbierz telefon
  • podpisz umowę i uzyskaj pomoc

  Kalkulator kredytowy – Ty klikasz a my wybieramy dla Ciebie najlepszą ofertę kredytową z 21 banków oraz 99 inwestorów! Sprawdź!