Pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości. Opinie, rady, pomoc.

Pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości

Czy potrzebujesz pożyczki prywatnej pod zastaw nieruchomości?

Jak działają pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm?

Pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości: mieszkania, domu, działek i gruntów komercyjnych to nowy produkt finansowy, dzięki któremu w możliwie szybkim czasie spłacisz wszystkie swoje zadłużenia. Decyzja o skorzystaniu z takiego rozwiązania to poważny krok, dzięki któremu możesz potencjalnie polepszyć swoją sytuację finansową i oszczędzić czas. Jednakże taką decyzją możesz także zaszkodzić. Przed jej podjęciem należy przeanalizować potencjalne korzyści oraz szkody, jakie może Ci wyrządzić.

Co powinniśmy wziąć pod uwagę starając się o pożyczkę pod zastaw?

 • Analizę sytuacji własnej firmy
 • Porady techniczne na temat pożyczek hipotecznych, na przykład dotyczące oprocentowania i opłat związanych z pożyczką pod zastaw
 • Weryfikację zapisów umowy pożyczki prywatnej
 • Zbieranie informacji on-line
 • Porównanie ofert kilku inwestorów

Wszystko to zrobi dla Ciebie dedykowany doradca Biznes.

Jak działa największy serwis pożyczek prywatnych pod zastaw nieruchomości?

Serwis Actius Finanse wyświetla bezpłatne oferty pożyczkowe zarówno dla Pożyczkobiorców jak i Inwestorów, ale również płatne reklamy. Reklamowanie w Actius ma bardzo duży wpływ na wynik wyszukiwania przez Inwestorów i ilość złożonych przez nich ofert. Bezpłatne zgłoszenie do specjalisty: Pożyczki pod zastaw, oraz oficjalny blog Centrum pomocy: pożyczki pod zabezpieczenie zawierają wiele informacji na temat pożyczek prywatnych pod zastaw nieruchomości.

Przed rozpoczęciem poszukiwań odpowiedniego źródła finansowania warto podszkolić się w zakresie działania wyszukiwarek. Proponujemy zacząć od wypełnienia formularza zgłoszeniowego lub ewentualnie od poniższych materiałów:

Jeśli rozważasz oddłużanie lub doinwestowanie firmy z pożyczką pod zastaw nieruchomości, im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Planowanie spłaty całego zobowiązania to dobry moment na taką decyzję. W ten sposób razem z naszymi doradcami i Inwestorami możesz zagwarantować, że sytuacja finansowa Twojej firmy poprawi się.

Kilka przydatnych zagadnień, do których warto się przygotować przed rozmową z doradcą Biznes:

 • Przygotowanie numeru Księgi Wieczystej.
 • Przygotowanie spisu wierzycieli oraz krótki opis sytuacji.
 • Jakich wyników oczekujesz i w jakim przedziale czasowym?
 • Jaką ratę możesz spłacać?
 • Jakiej kwoty potrzebujesz?
 • Jakie masz doświadczenie z pożyczkami prywatnymi czy masz bieżące pożyczki pod zastaw?

Pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości może zrobić dla Ciebie wiele dobrego, jednak reputację tych pożyczek nadwerężyli niektórzy usługodawcy prowadzący działania mające na celu pobieranie przedpłat. Drugą kwestią jest zaniżanie kwot pożyczek. Jeśli masz nieruchomość w dużym mieście kwota pożyczki poniżej 50% wartości nieruchomości (LTV) – to zła oferta!
Oto kilka kwestii, które warto rozważyć:

 • Wybieraj rozsądnie. Rozważając skorzystanie z pożyczki pod zastaw, warto zrobić rozeznanie w spośród Inwestorów, którzy zgłoszą się do Ciebie. Najczęściej zgłosi się do Ciebie kilku lub kilkunastu Inwestorów.
 • Wystrzegaj się Inwestorów, agencji i firm, od których otrzymasz informację, iż na pewno uzyskasz pożyczkę przy wpłacie przedpłaty.
 • Żaden pośrednik nie może zagwarantować, że uzyska dla Ciebie pożyczkę. Może to zrobić jedynie fundusz lub inwestor! Wystrzegaj się osób, które twierdzą, że gwarantują pożyczkę prywatną pod zastaw nieruchomości pod warunkiem wpłaty przedpłaty zanim otrzymasz pożyczkę.
 • Uważaj, jeżeli firma zachowuje się tajemniczo i nie wyjaśnia przejrzyście swoich zamiarów. Jeśli coś budzi wątpliwości, żądaj wyjaśnień. Upewnij się, dokąd trafiają pieniądze. Każda umowa powinna być poświadczona notarialnie.

Jeśli nie chcesz już dalej szukać a nasze wyjaśnienie są dla Ciebie jasne – wypełnij formularz poniżej. Oddzwonimy.

Co zyskuje Twoja firma:
od 100 tys. zł aż do 10 mln zł
– o 95% szybciej niż w banku (nawet w 24 godziny)
– LTV do 70% (finansowanie do 70% wartości zabezpieczenia)
wakacje w spłacie
bez sprawdzania rejestrów i biznes planów
możliwość refinansowania kredytem bankowym
– rata
miesięczna lub kwartalna
– ocena: ★★★★★ 4,9 – 498 opinii

Jak uzyskać finansowanie prywatne dla firm pod zastaw nieruchomości na wyjście z długów lub inwestycje?

1. uzupełnij formularz poniżej
2. oddzwoni do Ciebie rekomendowany doradca
3. otrzymujesz rozwiązanie i aż o 98% większą szansę na finansowanie.
4. pamiętaj: zgłoszenie nie zobowiązuje do skorzystania z usługi


Wypełnij formularz – w 5 minut dowiesz się czy i ile pieniędzy dostaniesz.

  pod zastaw lokalu/hali/magazynupod zastaw mieszkaniapod zastaw domu/działki

  Po wypełnieniu formularza sprawdź linki:
  1. Dobra pożyczka pozabankowa pod zastaw nieruchomości
  2. Jeżeli nie masz czasu, złóż zapytanie tutaj
  3. Partnerem merytorycznym akcji jest Actius Finanse Polska

  Masz dodatkowe pytania w temacie: Pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości? Zostaw komentarz, dzięki czemu uzyskasz pomoc jednego z ekspertów, możesz również nawiązać kontakt z Forumowiczami i wymienić poglądy i opinie tutaj: Forum.

  4.6/5 - (47 votes)
  https://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2016/04/kredyt-hipoteczny.jpghttps://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2016/04/kredyt-hipoteczny-150x150.jpgGRAŻYNA SERAFINKredyty FirmowePożyczki prywatnepozyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości,pożyczki prywatne,pozyczki prywatne pod zastawPożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości. Opinie, rady, pomoc. Czy potrzebujesz pożyczki prywatnej pod zastaw nieruchomości? Jak działają pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm? Pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości: mieszkania, domu, działek i gruntów komercyjnych to nowy produkt finansowy, dzięki któremu w możliwie szybkim czasie spłacisz wszystkie swoje zadłużenia. Decyzja o skorzystaniu z...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.