Oddłużanie firm z ZUS i US. Wyjście z długów kredytowych i kontrahenckich. Opinie, rady, pomoc.

Oddłużanie Firm w ZUS i US. Jak to zrobić?

Oddłużanie firm, czyli jak działa kredyt lub pożyczka konsolidacyjna.

Postaw na unikatowe rozwiązania w zakresie oddłużania i wychodzenia z zadłużeń w ZUS i US, kredytów firmowych, leasingów i u kontrahentów Twojej firmy.

Oddłużanie firm wobec ZUS, US, kredytów, pożyczek, leasingów i kontrahentów.

Oddłużanie firm wobec ZUS i US, kredytów, pożyczek, leasingów i kontrahentów – jest konieczne do budowania spójnego wizerunku marki na rynku, daje możliwość rozwoju firmy lub wyjścia z finansowego dołka.

Wybierając jedno z poniższych rozwiązań, masz pewność, że zaproponowane metody i projekty będą nie tylko wyjątkowe pod względem skuteczności, ale także dodawać będą Twojej firmy dodatkowej siły napędowej do rozwoju. Dzięki temu Twoja firma stanie się jedną z najlepszych i najprężniej działających na rynku.

Nasi eksperci przygotowują kompleksowe projekty, które obejmują wszelkie aspekty wychodzenia z zadłużenia i/lub rozwoju Twojej działalności i sprawią, że wyróżnisz się spośród konkurencji i zachęcisz nowych klientów do skorzystania z oferty Twojej firmy. Tworzymy spójne i całościowe metody, dzięki którym wyjdziesz z długów.

Jak standardowo wygląda oddłużanie firm z ZUS i US, kredytów, pożyczek, leasingów i kontrahentów?

 • negocjacje pisemne z wierzycielami: środki negocjacyjne, środki zaskarżenia
 • spłata zadłużenia dzięki kredytowi konsolidacyjnemu: kredyt krótko lub długoterminowy, minimalne oprocentowanie
 • spłata zadłużenia dzięki pożyczce prywatnej zabezpieczonej nieruchomością

Co dodatkowo zyskujesz?

 • dodatkowa spłata kontrahentów, kredytów i pożyczek w całości. Nie pozostawiamy niespłaconych zobowiązań. Masz jedną ratę i jeden kredyt/pożyczkę. Pożyczkę pozabankową możesz spłacić na kilka sposobów. Zaciągając kredyt bankowy po 3-6 miesiącach spłaty pożyczki prywatnej, sprzedając nieruchomość, otrzymując finansowanie ze zrealizowanego projektu lub inwestycji, dofinansowanych pożyczką.

Kredyt konsolidacyjny dla firm na spłatę kredytów i pożyczek pozabankowych oraz kontrahentów.

Kredyt firmowy bankowy, choć najczęściej stosowany, nie jest finansowaniem doskonałym, gdyż takiego po prostu nie ma. Wybierając rodzaj finansowania należy uwzględnić wady i zalety każdego z nich. Każda firma to inna sytuacja ekonomiczno – finansowa, dlatego nie każde rozwiązanie dla jednej firmy będzie też dobre dla innej.

Pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości, to rozwiązanie dla tych firm, które mając majątek nie mają możliwości skorzystania z finansowania bankowego, ze względu na złą historię kredytową lub zaległości. Jednak również dla firm, którym zależy na szybkim pozyskaniu środków na ważne inwestycje.

Kredyt oddłużeniowy dla firm

 • od 100 tys. zł do 500 tys. zł
 • bez poręczycieli i zaświadczeń
 • na dowolny cel aż na 144 raty

Pożyczka pod zastaw nieruchomości dla firm

 • od 100 tys. zł do 10 mln zł
 • z komornikiem, licytacją lub windykacją
 • bez weryfikacji rejestrów dłużników i zaświadczeń z ZUS i US
 • finansowanie w 24 godziny

Co dalej?

1. uzupełnij formularz poniżej
2. oddzwoni do Ciebie rekomendowany doradca
3. otrzymujesz rozwiązanie i aż o 98% większą szansę na finansowanie.


Wypełnij formularz – w 5 minut dowiesz się czy i ile pieniędzy dostaniesz.

  pod zastaw lokalu/hali/magazynupod zastaw mieszkaniapod zastaw domu/działki

  Masz dodatkowe pytania w temacie: Oddłużanie firm z ZUS i US? Zostaw komentarz, dzięki czemu uzyskasz pomoc jednego z ekspertów, możesz również nawiązać kontakt z Forumowiczami i wymienić poglądy i opinie tutaj: Forum.

  5/5 - (16 votes)
  https://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2016/04/kredyty-bankowe-parametry-1024x682.jpghttps://forum-oddluzanie.pl/wp-content/uploads/2016/04/kredyty-bankowe-parametry-150x150.jpgfranzRKredyty Firmowekredyt dla firmy,kredyt konsolidacyjny dla firmOddłużanie firm z ZUS i US. Wyjście z długów kredytowych i kontrahenckich. Opinie, rady, pomoc. Oddłużanie firm, czyli jak działa kredyt lub pożyczka konsolidacyjna. Postaw na unikatowe rozwiązania w zakresie oddłużania i wychodzenia z zadłużeń w ZUS i US, kredytów firmowych, leasingów i u kontrahentów Twojej firmy. Oddłużanie firm wobec ZUS,...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.