Społeczność: pytaniaKategoria: Kredyty bankoweHabza Finanse Opinie i prowizje?
Qohyvos zapytał 1 miesiąc temu

Witam, poszukuję opinii dotyczących firmy Habza Finanse oraz informacji o tym jakie mają prowizje i dodatkowe koszty. Dodam, że jestem z Warszawy i potrzebuję pomocy w uzyskaniu kredytu na kwotę 45 000 zł. A może pójść prosto do banku i się nie zastanawiać na pośrednikami? Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi.

2/5 - (56 votes)
17 odpowiedzi
Best Answer
Janina odpowiedział 2 dni temu

Witam. Opisze swoja historię. Skuszona opiniami o firmie Habza Finanse ich pięknymi reklamami o konsolidacji chwilówek i ponad 95% udzielonych kredytów, zdecydowałam się zgłosić. Złożyłam dokumenty i czekałam na kontakt. Jeden dzień, dwa dni. W końcu postanowiłam zadzwonić. Jeden dzień nie odbierają, drugi dzień to samo, trzeci też. Oczekiwałam, że jak się nie uda to ne będą mnie zwodzić i dadzą znać od razu. Po 5 dniach oddzwonił chyba pan Jarosław nie zrozumiałam imienia i powiedział, że nic nie da się zrobić. 5 dni przetrzymywał moje dane, żeby nie odbierać a potem powiedzieć że nic nie dadzą rady zrobić. Zastanowily mnie opinie. Niestety pisane w jednym stylu. Podejrzane, że nikt nie mówi o warunkach a każdy dziękuje za pomoc. Nie ma żadnych opinii o tej firmie poza podobnymi jakby marketingowymi w jednym miejscu. Coż moge jedynie przestrzec, że warto się zastanowić. A wasze dane sa wazne, zeby nikt nie wzial na was kredytu. Szukam dalej. 

2.2/5 - (17 votes)
Twoja odpowiedź

9 + 17 =

QohyvosSpołeczność: pytania › Kategoria: Kredyty bankowe › Habza Finanse Opinie i prowizje? 0 Dobre Słabe Qohyvos zapytał 1 miesiąc temu Witam, poszukuję opinii dotyczących firmy Habza Finanse oraz informacji o tym jakie mają prowizje i dodatkowe koszty. Dodam, że jestem z Warszawy i potrzebuję pomocy w uzyskaniu kredytu na kwotę 45 000 zł....Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.