Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Kredyty bankowePośrednicy finansowi, których należy unikać?
Eliza Gutkowska zapytał 4 tygodnie temu

Witam, chciałabym zaciągnąć pożyczkę gotówkową z banku, natomiast coraz częściej słyszę, że dobre oferty mają pośrednicy finansowi i są w stanie uzyskać najlepszy kredyt, bo tani, jednak robią oni dziesiątki zapytań do BIK obniżając tym samym zdolność kredytową. Których pośredników unikać?

4.2/5 - (5 votes)
5 odpowiedzi
Angelina odpowiedział 11 miesięcy temu

Wszyscy pośrednicy działają w taki sam sposób. Radzę omijać szerokim łukiem. Wszędzie jest wysoka prowizja, najlepiej iść po kredyt prosto do banku.

3.4/5 - (5 votes)
Colour Of Your Life odpowiedział 11 miesięcy temu

Expander, Open Finance – wszyscy ślą zapytania do banków masowo. Czekasz kilka miesięcy na kredyt, który organizują, kolosalne prowizje. Lepiej pójść do banku. Co z tego, że ogarną „tańszy” kredyt skoro ich prowizja to czasem nawet 30%!!! Żal!

2.8/5 - (6 votes)
Uiopyt odpowiedział 11 miesięcy temu

Co to za firma? Prośba o szybki kontakt..

4.2/5 - (6 votes)
Rafacker odpowiedział 11 miesięcy temu

link – obiecują cuda, a potem 3 miesiące nic się nie dzieje, i informacja prosimy się z zgłosić za 3 miesiące. Jak każdy pośrednik, może tyle na ile pozwala bank, więc cudów nie ma co się spodziewać. Żyją z prowizji, takie firmy miałyby kokosy gdyby były w stanie udzielać trudnych kredytów. Podsumowując wszyscy pośrednicy działają tak samo.

3.8/5 - (10 votes)
izunia odpowiedział 11 miesięcy temu

Nie generalizujmy, że każdy pośrednik jest zły bo pobiera prowizje. Dzisiejszy świat finansów wygląda w ten sposób. Pośrednicy przez to że naganiają klientów Banką mają większe pole do popisu i większe dojścia.
Zgadzam się że Pośrednicy typu ekspander, open robią dużo zapytań ponieważ jest tam spora rotacja i jest wielu niedoświadczonych pracowników, którzy działają w ten sposób.
Sam byłem ofiarą tego typu działań. Mi pomogła jedna firma prowizja to 8% od kwoty, którą mi uzyskali w było to 4000 zł. 

3.5/5 - (8 votes)
Twoja odpowiedź

11 + 13 =

Eliza GutkowskaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Kredyty bankowe › Pośrednicy finansowi, których należy unikać? 1 Dobre Słabe Eliza Gutkowska zapytał 4 tygodnie temu Witam, chciałabym zaciągnąć pożyczkę gotówkową z banku, natomiast coraz częściej słyszę, że dobre oferty mają pośrednicy finansowi i są w stanie uzyskać najlepszy kredyt, bo tani, jednak robią oni dziesiątki...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.