Wiesław Biedrzycki zapytał 4 miesiące temu

Szukam banku, który udzieli kredytu na 25000 zł. Jestem emerytem i posiadam emeryturę plus umowę dzieło. Łączny dochód około 3000 zł.

5/5 - (2 votes)
4 odpowiedzi
Jan odpowiedział 4 miesiące temu

 Aby uzyskać kredyt w banku istotne jest źródło stałego dochodu  – którym może byś emerytura..Wysokość i okres kredytowania zależy również od wieku. Wiele banków oferuje kredyty dla emerytów. Istotne aby dobrze zapoznać się z umową.

5/5 - (2 votes)
Tomasz odpowiedział 4 miesiące temu

Witam,
Panie Wiesławie,
proszę o kontakt – [link] Jeśli wiek pozwoli, pomogę w uruchomieniu kredytu.
Pozdrawiam

5/5 - (2 votes)
Gość odpowiedział 4 miesiące temu

Osoby starsze są idealnymi kredytobiorcami dla banku. z uwagi na unormowaną sytuację materialną, zdolność kredytową i odpowiedzialność za regularne spłacanie rat. Ale są też negatywne strony jak   możliwość otrzymania długoletniego kredytu hipotecznego czy pożyczek długoterminowych. Po ukończeniu przez kredytobiorcę 70 roku życia, zaczynają się utrudnienia. Niektóre instytucje decydują się na wsparcie finansowe stawiając  warunki. Można skorzystać z opcji hipoteki odwróconej, jeżeli wnioskuje się o kredyt hipoteczny, bądź przedstawić współkredytobiorcę.

5/5 - (2 votes)
Marcin odpowiedział 4 miesiące temu

Witam, Panie Tomaszu, czy zajmuje się Pan konsolidacją chwilówek ? Prawie 80 tys, BIK 410 pkt, działalność gospodarcza od 6 lat, nie posiadam zaległości w USie i ZUSie.

pozdrawiam

5/5 - (1 vote)
Twoja odpowiedź

14 + 19 =

Wiesław BiedrzyckiSpołeczność: pytania › Kategoria: Kredyty bankowe › Kredyt dla emeryta 0 Dobre Słabe Wiesław Biedrzycki zapytał 4 miesiące temu Facebook Twitter Reddit LinkedIn Email Pinterest Szukam banku, który udzieli kredytu na 25000 zł. Jestem emerytem i posiadam emeryturę plus umowę dzieło. Łączny dochód około 3000 zł. ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.