gosposia zapytał 10 miesięcy temu

Szukam pomocy z dogadaniu się z bankiem mam kredyt we frankach a bank nie idzie mi na rękę i płacę prawie dwa razy większą ratę niż na początku.
Proszę wszystkich o pomoc. Może ktoś z nas Frankowiczów już sobie z tym poradził.

Kredyt we Frankach
5 (100%) 1 vote
1 odpowiedzi
mag odpowiedział 6 miesięcy temu

Witam .Mam  pytanie  w związku   z prośbą o pomoc dotycząca wysokich rat kredytu frankowego   napisaną 4 mce temu przez  gosposia  : Jaka była wysokość rat kredytu frankowego  na początku ? a ile  wynosi obecnie ?  ile pozostało do  całkowitej spłaty ? czy ten kredyt był ubezpieczony .  ? czy były kłopoty ze spłata różnicy kursowej( spreadów ) -pomagam odzyskiwać  kwoty nadpłacone. Podam jak działać w tej sytuacji i jakie prawa ma klient w takich okolicznościach.
Pozdrawiam

Kredyt we Frankach
Oceń ten wpis teraz
Twoja odpowiedź

4 + 1 =

gosposiaSpołeczność: pytania › Kategoria: Kredyty hipoteczne › Kredyt we Frankach 0 Dobre Słabe gosposia zapytał 10 miesięcy temu Szukam pomocy z dogadaniu się z bankiem mam kredyt we frankach a bank nie idzie mi na rękę i płacę prawie dwa razy większą ratę niż na początku. Proszę wszystkich o pomoc. Może ktoś...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.