gosposia zapytał 1 rok temu
0Shares

Szukam pomocy z dogadaniu się z bankiem mam kredyt we frankach a bank nie idzie mi na rękę i płacę prawie dwa razy większą ratę niż na początku.
Proszę wszystkich o pomoc. Może ktoś z nas Frankowiczów już sobie z tym poradził.

Kredyt we Frankach
5 (100%) 1 vote
0Shares
1 odpowiedzi
mag odpowiedział 1 rok temu

Witam .Mam  pytanie  w związku   z prośbą o pomoc dotycząca wysokich rat kredytu frankowego   napisaną 4 mce temu przez  gosposia  : Jaka była wysokość rat kredytu frankowego  na początku ? a ile  wynosi obecnie ?  ile pozostało do  całkowitej spłaty ? czy ten kredyt był ubezpieczony .  ? czy były kłopoty ze spłata różnicy kursowej( spreadów ) -pomagam odzyskiwać  kwoty nadpłacone. Podam jak działać w tej sytuacji i jakie prawa ma klient w takich okolicznościach.
Pozdrawiam

Kredyt we Frankach
Oceń ten wpis teraz
Twoja odpowiedź

20 + 4 =

gosposiaSpołeczność: pytania › Kategoria: Kredyty hipoteczne › Kredyt we Frankach 0 Dobre Słabe gosposia zapytał 1 rok temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Szukam pomocy z dogadaniu się z bankiem mam kredyt we frankach a bank nie idzie mi na rękę i płacę prawie dwa razy większą ratę niż na początku. Proszę wszystkich...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.