gosposia zapytał 1 rok temu

Szukam pomocy z dogadaniu się z bankiem mam kredyt we frankach a bank nie idzie mi na rękę i płacę prawie dwa razy większą ratę niż na początku.
Proszę wszystkich o pomoc. Może ktoś z nas Frankowiczów już sobie z tym poradził.

5/5 - (2 votes)
3 odpowiedzi
Jakub odpowiedział 11 miesięcy temu

Witam, myślę że jestem w stanie pomóc, proszę o kontakt. 🙂

3/5 - (1 vote)
mag odpowiedział 11 miesięcy temu

Witam .Mam  pytanie  w związku   z prośbą o pomoc dotycząca wysokich rat kredytu frankowego   napisaną 4 mce temu przez  gosposia  : Jaka była wysokość rat kredytu frankowego  na początku ? a ile  wynosi obecnie ?  ile pozostało do  całkowitej spłaty ? czy ten kredyt był ubezpieczony .  ? czy były kłopoty ze spłata różnicy kursowej( spreadów ) -pomagam odzyskiwać  kwoty nadpłacone. Podam jak działać w tej sytuacji i jakie prawa ma klient w takich okolicznościach.
Pozdrawiam

5/5 - (1 vote)
Jak odpowiedział 11 miesięcy temu

Jakub – w jaki sposób jest Pan w stanie pomóc?

5/5 - (3 votes)
Twoja odpowiedź

13 + 2 =

gosposiaForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Kredyty hipoteczne › Kredyt we Frankach 0 Dobre Słabe gosposia zapytał 1 rok temu Szukam pomocy z dogadaniu się z bankiem mam kredyt we frankach a bank nie idzie mi na rękę i płacę prawie dwa razy większą ratę niż na początku. Proszę wszystkich o pomoc. Może ktoś...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.