Forum-Oddluzanie: pytania i odpowiedziKategoria: Kredyty bankoweMam kredyt we frankach. Chciałem poczytać i prosić o pomoc.
Ademerlac zapytał 4 tygodnie temu

Witam. Mam kredyt we frankach. Chciałem poczytać i prosić o pomoc.
Proszę o pomoc.

Ademerlac

5/5 - (2 votes)
8 odpowiedzi
Best Answer
Hubcio69 odpowiedział 10 miesięcy temu

Wiele szczegółów wraz z najnowszymi wyrokami TSUE znajdziesz tutaj: Kredyt CHF – czy można anulować umowę?

5/5 - (9 votes)
Kaczuś odpowiedział 11 miesięcy temu

Ile jesteście w stanie zaproponować za działki pod Łodzią ok. 50km ok. 15km od Bełchatowa. Działki o łącznej powierzchni 1.3932ha bez obciążeń? Chciałem 20zł / mkw. Czekam na poważną i konkretną ofertę.

5/5 - (2 votes)
Beata odpowiedział 11 miesięcy temu

Jesteśmy zainteresowani zakupem nieruchomości, również takich z licytacji komorniczej. Jesteśmy gotowi pomóc Państwu i przejąć zadłużone mieszkanie ze wszystkimi jego problemami , oczywiście zapłacimy ustaloną kwotę bez względu na istniejące zadłużenie.
kontakt@forum-oddluzanie.pl

5/5 - (2 votes)
Licuś odpowiedział 11 miesięcy temu

Na jakiej podstawie myślisz, że coś uda się zrobić? Jestem w podobnej sytuacji również Getin i również na razie płacę regularnie. Spłaciłem już wartość mieszkania a zostało jeszcze tyle samo do spłaty. Co robić?

5/5 - (1 vote)
Jakub odpowiedział 11 miesięcy temu

Witam,

Proszę o kontakt, myślę że jestem w stanie pomóc z kredytem.

Pozdrawiam

5/5 - (1 vote)
Ademerlac odpowiedział 11 miesięcy temu

Witam   Getin bank, place regularnie. Chciałbym wytoczyć sprawę o unieważnienie kredytu albo zapisów abuzywnych. Mam do spłacenia około 131 tys franków, kredyt brałem w lutym 2007. W 2012 podpisałem aneks do umowy. W razie czego mogę przesłać skan dokumentów.
Pozdrawiam
P.s. Moje Ip nadal jest zablokowane i nie mogę się zalogować. Pomocy! 

5/5 - (2 votes)
mag odpowiedział 11 miesięcy temu

Dodam coś do  tematu o kredytach frankowych . Mogę pomóc procedurze odzyskiwania nadpłaconych kwot czy spreadów  …. także innych kosztów . Piszcie odpowiem na szczegółowe pytania .Pozdrawiam

4/5 - (2 votes)
BoulaR odpowiedział 11 miesięcy temu

@Ademerlac
Witaj, możesz opisać Twój problem? W jakim masz banku, jaki etap sprawy? Licytacja, już komornik? Płacisz regularnie?
 

5/5 - (3 votes)
Twoja odpowiedź

13 + 6 =

AdemerlacForum-Oddluzanie: pytania i odpowiedzi › Kategoria: Kredyty bankowe › Mam kredyt we frankach. Chciałem poczytać i prosić o pomoc. 0 Dobre Słabe Ademerlac zapytał 4 tygodnie temu Witam. Mam kredyt we frankach. Chciałem poczytać i prosić o pomoc. Proszę o pomoc. Ademerlac ...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.