Kasiulka zapytał 1 rok temu
0Shares

Wpadłam w pętle chwilówek. Rodzina nic nie wie boje się, że windykator przyjdzie do mieszkania i zabierze TV, pralkę i inne rzeczy, które nie są moje. Wynajmuje mieszkanie. Proszę o pomoc!

Pętla chwilówek
Oceń ten wpis teraz
0Shares
3 odpowiedzi
Nemo odpowiedział 11 miesięcy temu

Komornik może zająć tylko wynagrodzenie, własność, majątek  dłużnika, w tym celu wszczynając postępowanie egzekucyjne komornik wzywa dłużnika do udzielenia informacji osobiście lub listownie.  Udzielone informacje warunkuja sposób przeprowadzenie postępowania. Mimo wszczęcia postępowania egzekucyjnego należy próbować porozumieć się z wierzycielem lub wierzycielami i uzgodnić warunki spłaty przy jednoczesnym zawieszeniu lub odstąpieniu od działań komorniczych.

Odpowiedż dlaPętla chwilówek
Oceń ten wpis teraz
Maks odpowiedział 11 miesięcy temu

Rodzina i tak się dowie, lepiej samemu powiedzieć. Może pomogą. Windykator nic nie zabierze. Wszystko zależy ile jest tych pożyczek i na jaka kwotę.

Odpowiedż dlaPętla chwilówek
Oceń ten wpis teraz
Jola odpowiedział 11 miesięcy temu

Zależy od kogo wzięta pożyczka. Przeczytaj umowę. Nie lepiej znaleźć sobie dodatkową pracę niż bezmyślnie się zapożyczać?

Odpowiedż dlaPętla chwilówek
Oceń ten wpis teraz
Twoja odpowiedź

19 + 19 =

KasiulkaSpołeczność: pytania › Kategoria: Pomoc zadłużonym › Pętla chwilówek 0 Dobre Słabe Kasiulka zapytał 1 rok temu Google+0 Facebook 0 Twitter 0 Reddit 0 0Shares Wpadłam w pętle chwilówek. Rodzina nic nie wie boje się, że windykator przyjdzie do mieszkania i zabierze TV, pralkę i inne rzeczy, które nie są moje. Wynajmuje mieszkanie. Proszę o...Witamy na Forum Oddłużeniowym, najnowocześniejszym forum o oddłużaniu, pomocy prawnej, kredytach i pożyczkach.